בדרך למשחק: הנה כל מה שאתם צריכים לדעת לקראת הפועל

23 ינואר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
כמה עולה בדיקה מהירה, איפה אפשר לקנות את החולצות הרטרו, ואיזה חניונים יהיו פתוחים? התשובות בפנים
כותב: מערכת האתר

יוצאים לקרב בטדי. היום (שני) בשעה 20:30, תגיע בית״ר שלנו חזרה לירושלים ותפגוש את הפועל ת״א למפגש חם במיוחד בו הצהובים שחורים יילחמו עד הסוף על כל 3 הנקודות.

עד ששריקת הפתיחה בטדי תישמע – ריכזנו במקום אחד את כל מה שאתם צריכים לדעת לקראת המשחק.

 

כרטיסים

כרטיסים למשחק ניתן למצוא באתר "לאן". מחיר כרטיס למשחק עומד על מחיר של 60 שקלים (לפני עמלת משרד הכרטיסים), ליציעים המערבי והדרומי, בעוד שאוהדי היריבה יישבו ביציע הצפוני.

בקופות היציע המזרחי יימכרו כרטיסים ליציע הדרומי, בקופות היציע המערבי יימכרו כרטיסים ליציע המערבי. הקופות ייפתחו לרכישת כרטיסים בשעה 17:30, שערי האצטדיון ייפתחו בשעה 18:30.

ביום המשחק יוכלו אוהדי בית״ר לחנות בחניון מלחה ובחניון גטי. שאטלים ייצאו מהחניונים אל טדי ובחזרה. החניון של הגן החיות ייפתח עבור אוהדי הפועל ת״א.

לרכישת כרטיסים

החנויות בטדי וחולצת הרטרו

אחרי שהושקו בסופ״ש האחרון, הקבוצה תעלה היום לכר הדשא במדי הרטרו התכולים. את החולצות המיוחדות ואת צעיפי הרטרו תוכלו למצוא גם בעמדות המכירה שלנו בתוך היציע המערבי ובחנות הניידת מחוץ ליציע הצפוני. החולצות זמינות גם בחנות האונליין שלנו.

בדיקות מהירות

מתחם בדיקות קורונה מהירות יחכה ביום המשחק לאוהדי הקבוצה בצמוד ליציע המזרחי (שער 19), כאשר כל בדיקה תעלה 45 ש״ח לילדים ולמבוגרים. ההרשמה מראש חובה – לחצו כאן על מנת להירשם.

תו ירוק וכניסה לאצטדיון

*בהתאם להחלטת משרד הבריאות על הנחיות התו הירוק במסגרת אירועי תרבות וספורט, כניסה מעל גיל 3 תינתן רק בהצגת תו ירוק מעודכן.

*הכניסה תינתן גם למציגים תוצאה שלילית בבדיקת קורונה מהירה (אנטיגן) ב-24 השעות שלפני המשחק.

*ילדים מתחת לגיל 3 – לא נדרשים להציג בדיקה או תעודה בכניסה לאצטדיון.

*לא ניתן להיכנס עם בדיקת PCR מקופות החולים או מפיקוד העורף, ולא ניתן להיכנס עם בדיקה ביתית.

*אוהדים אשר נתקלים בבעיה מכל סוג שהיא ברכישת כרטיסים, יכולים לפנות בהודעת וואטסאפ למספר 050-3002526 או למוקד בית״ריסט ב-״לאן״ ב-*8778 על מנת לקבל עזרה.

יאללה בית״ר!