בדרך לטדי: הכרטיסים, הבדיקות המהירות והדלקת החנוכייה

5 דצמבר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מכבי ת״א מגיעה לטדי, ואנחנו צריכים אתכם באצטדיון ובכל הכוח. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת לקראת המשחק
כותב: מערכת האתר

מאירים את טדי, ביחד. הערב (ראשון) בשעה 20:45, תחזור בית״ר שלנו לטדי ותארח את מכבי ת״א למפגש חשוב במיוחד במסגרת המחזור ה-12 של הליגה.

כמו בכל משחקי הבית העונה, אנחנו צריכים את התמיכה והעידוד שלכם, במיוחד בתקופה המאתגרת שעובר המועדון.

עד שאתם מתיישבים בכיסא הקבוע שלכם בטדי – אספנו עבורכם את כל מה שאתם צריכים לדעת בדרך לאצטדיון.

כרטיסים

כרטיסים למשחק ניתן למצוא באתר "לאן", אם תלחצו ממש כאן. מחירי הכרטיסים יעמדו על 45 לנוער ו-90 למבוגר ליציעים הצפוני והדרומי, ו-50 לנוער ו-100 למבוגר ש"ח למזרחי ולמערבי. חברי בית"ריסט ישלמו 45/90 ליציעים המזרחי והמערבי.

המשחק יכלול מספר טקסים מרגשים שמחכים לכם האוהדים, וכמובן הדלקת הנרות המסורתית (נר שמיני של חנוכה). בנוסף, צפויות הפתעות ופינוקים לקהל שיגיע, כאשר כל היציעים של האצטדיון יהיו פתוחים עבורכם (אוהדי מכבי ת"א יישבו ביציע הדרומי).

לרכישת כרטיסים

"נצמח ונפרח מתוך חדר ההלבשה שלנו"

בסיום האימון שנערך אתמול בבית וגן, התראיין מאמנה הזמני של הקבוצה, גל כהן, לאתר הרשמי ודיבר על המשחק הקרוב: "הקהל נותן עוצמות מיוחדות, חייבים אותם איתנו". לחצו כאן לדברים המלאים

בדיקות מהירות

מתחם בדיקות קורונה מהירות יחכה לאוהדי הקבוצה ביום המשחק בצמוד ליציע המזרחי (שער 19), כאשר כל בדיקה תעלה 45 ש״ח לילדים ולמבוגרים. ההרשמה מראש חובה – לחצו כאן על מנת להירשם. 

החנות הניידת

החורף כבר מורגש בטדי שלנו ואנחנו מזמינים אתכם להצטייד בקולקציית החורף המחממת שלנו, מוצרי יומברו החדשים והחולצות המודפסות שיחכו לכם בחנויות שביציעים המזרחי והמערבי וגם כמובן בחנות הניידת מחוץ ליציע הצפוני. כל המוצרים שלנו מחכים לכם כמובן גם בחנות האונליין שלנו.

winterתו ירוק וכניסה לאצטדיון

*בהתאם להחלטת משרד הבריאות על הנחיות התו הירוק במסגרת אירועי תרבות וספורט, כניסה מעל גיל 3 תינתן רק בהצגת תו ירוק מעודכן.

*הכניסה תינתן גם למציגים תוצאה שלילית בבדיקת קורונה מהירה (אנטיגן) ב-24 השעות שלפני המשחק.

*ילדים מתחת לגיל 3 – לא נדרשים להציג בדיקה או תעודה בכניסה לאצטדיון.

*לא ניתן להיכנס עם בדיקת PCR מקופות החולים או מפיקוד העורף, ולא ניתן להיכנס עם בדיקה ביתית.

*אוהדים אשר נתקלים בבעיה מכל סוג שהיא ברכישת כרטיסים, יכולים לפנות בהודעת וואטסאפ למספר 050-3002526 או למוקד בית״ריסט ב-״לאן״ ב-*8778 על מנת לקבל עזרה.

יאללה בית״ר!