מוכנים לגמר גביע הטוטו: בית"ר קיימה את האימון המסכם

שוער הקבוצה איתמר ניצן
23 ספטמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמן רוני לוי תרגל מספר אפשרויות להרכב. אופיר קריאף סובל מקרע בשריר הירך. מנהלת הליגה הרימה פאן זון מיוחד. היכנסו לפרטים
כותב: מערכת האתר

לאחר הניצחון המעודד על קרית שמונה, ורגע לפני גמר גביע הטוטו, קיימה היום (שני) בית"ר "מילניום" ירושלים את האימון המסכם שלה לקראת המשחק מול מכבי תל אביב, מחר בשעה 20:15 באצטדיון בנתניה. בקרב אוהדי הקבוצה ישנה תכונה רבה וביציעים נותרו כרטיסים בודדים. אגב, התואר האחרון של בית"ר היה בגביע הטוטו, בעונת 2009-2010, כשבהרכבה עוד היו ברק יצחקי, אבי ריקן וכובש שער הניצחון, עידן ורד.

במהלך האימון תרגל המאמן רוני לוי מספר אפשרויות להרכב, כשהמטרה היא גם לחלק את הכוחות של השחקנים לקראת המשחק במוצאי שבת, בליגה, מול אותה מכבי תל אביב (טדי, 20:30).

מגן הקבוצה מקס גרצ׳קין

עידן ורד, שהחל גם בתרגילי ריצה וגם באימוני כוח, עבד באופן צמוד עם הפיזיותרפיסט עמי מלכה, בזמן ששאר שחקני הסגל ערכו אימון מלא. אופיר קריאף, שנבדק היום בבית החולים שערי צדק, סובל מקרע קטן בשריר הירך. מחר ייצאו השחקנים בשעות הצהריים לבית מלון, על מנת להתכונן ולהגיע בצורה מיטבית לגמר, אותו לוקחים בקבוצה ברצינות. בקרב השחקנים נשמעה דריכות ורצון להביא את הגביע על מנת להמשיך את המומנטום מהמשחק מול קרית שמונה.

מנהלת הליגות הודיעה כי הקימה מתחם פאן זון לאוהדים לפני המשחק. המתחם של אוהדי בית"ר ימוקם ליד היציע המזרחי. הכניסה למתחמים ללא תשלום, והאירועים יחלו מהשעה 18:15 – הקדימו הגעתכם.

המאמן רוני לוי אמר כשהתייחס למשחק: "משחק גמר זה תמיד מרגש. אנחנו משחקים נגד יריבה חזקה, אלופת המדינה. אין לנו הרבה זמן להתארגן, אבל נעשה את המקסימום כדי לזכות בגביע, למרות שהיריבה חזקה. כולם רוצים לשחק בגמר ולזכות בגביע. נעשה את ההיערכות שלנו".

שוער הקבוצה, איתמר ניצן, הוסיף: "נעשה את הכל כדי להשיג את התואר הזה אחרי 10 שנים ללא תואר. אין מישהו שרוצה להשאיר גביע ליריבה, ומדובר במשחק כדורגל ואנחנו תמיד רוצים לנצח. אנחנו צריכים לחזור לאותה בית"ר שהייתה בגביע הטוטו כפי שהראינו את זה במשחק האחרון".