אנחנו חוזרים! אימון הפתיחה שלנו לעונת 20/21 יוצא לדרך

18 יולי 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
צוות האימון יחכה לשחקנים משעות הבוקר על מנת להחזיר אותם שוב לכושר משחק. מי זומן לתחילת האימונים? כל הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

בית"ר "מילניום" ירושלים פותחת את ההכנות שלה לקראת העונה הבאה כבר מחר (ראשון) בשעה 9:00 בבוקר במגרש האימונים בבית וגן.

שחקני הקבוצה נהנו מחופשה קצרה במיוחד, אותה בילו עם בני משפחתם וחברים (וכמו כמעט כל שחקני ליגת העל שהו באילת). יחד עם זאת, השחקנים קיבלו תוכניות עבודה מסודרות על מנת שיהיו מוכנים לקראת תחילת העונה בנוסף לכך שהשנה הפגרה היא קצרה מהרגיל.

במהלך החודש וחצי הקרובים מצפה לקבוצה משחקים בגביע הטוטו וכמו כן הסיבוב הראשון של מוקדמות הליגה האירופית. הצוות המקצועי, בראשות המאמן רוני לוי, שממשיך בשורות המועדון, זימן את כל סגל השחקנים שסיים את העונה שעברה לאימון הפתיחה ביחד עם שני מושאלים ששייכים לקבוצה – רועי פדידה ועוזיאל פרדו. השחקנים הזרים עלי מוחמד, דיוגו ורדאסקה, וליוואי גרסיה ישתתפו גם הם באימון (גרסיה עדיין עובר טיפולים) בעוד שאנטואן קונטה ופרדי פלומיין עדיין שוהים במולדתם.

בקבוצה ערוכים למגבלות הקורונה ולכך שחקני הקבוצה יחזרו לשהות בבידוד ולא תינתן אפשרות כניסה למתחם האימונים של הקבוצה הבוגרת לאף אחד פרט לשחקנים והנהלת הקבוצה. איש המשק הגדול שלנו, מאיר הרוש, כבר סגר את ההכנות לקראת ההגעה של השחקנים, וחדר ההלבשה עבר חיטוי מאסיבי.

אז עדיין בלי קהל, אבל עם רצון עז להמשיך ולהתקדם, אנחנו מחכים לפתיחת העונה ולראות את החבורה שלנו בצהוב שחור על הדשא בתקווה שגם את האוהדים נראה כבר סוף סוף ביציע בקרוב.