רוני לוי לשחקנים: ״כדורגל זה קודם כל נתינה ונשמה״

שחקני הקבוצה באימון
17 ספטמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה ערך אסיפה בבוקר שלאחר ההפסד להפועל חיפה: ״לא אקבל חוסר מחויבות. יש כאן קבוצה טובה״
כותב: מערכת האתר

שחקני בית״ר ״מילניום״ ירושלים התכנסו הבוקר במתחם האימונים בבית וגן לאחר ההפסד הצורם אמש 2:0 בטדי להפועל חיפה.

מצב הרוח בקרב השחקנים היה ירוד, ועוד לפני תחילת האימון ערך מאמן הקבוצה רוני לוי אסיפה עם השחקנים בה דיבר איתם ארוכות על דרך המשחק אמש, על כך שהמחויבות של כל השחקנים לא עמדה ברף הציפיות של שחקנים במועדון כמו בית״ר ובעיקר על כך שבזמן הקרוב יבוצעו שינויים מהותיים לקראת המשך הדרך.

לוי התעכב עם השחקנים על הרכות במשחק, על הרווחים הגדולים, ההשקעה הלוקה בחסר ושם דגש על הכיוון אותו הוא רוצה לראות.

״ברור לכולם שהמצב קשה כרגע, אבל מדובר בכדורגל ויש כאן קבוצה טובה ושחקנים שיכולים וחייבים לשנות את המצב. הראינו בהכנה ובמשחקי גביע הטוטו שאנחנו מסוגלים ליותר והדברים עבדו טוב ונכון.

לוי הוסיף: ״לא אקבל חוסר מחויבות וחוסר הקרבה- כדורגל זה קודם כל עמידה טאקטית נכונה, נשמה, נתינה ואלו אלמנטים שחייבים לחזור להיות כאן ואז גם הכדורגל ההתקפי והאיכותי יבואו לידי ביטוי.

״לא נקבל ששחקנים יצאו מהמשחק או בחדר ההלבשה יתנהגו באופן לא מכובד, גם אם התאכזבו מעצמם. לא נעבור בשתיקה על כאלו מקרים. זה הזמן להתלכד ולהתאחד להוציא את הקבוצה מהמצב, עוד לא מאוחר.

״אכזבנו את הקהל, את הבעלים, את הצוות וגם את עצמנו ונעשה את השינויים הדרושים כדי לשנות כבר מהאימון הקרוב את פני הדברים״, סיכם.

לאחר האסיפה הארוכה יצאו השחקנים שנטלו חלק במשחק לאימון שחרור, והשאר ערכו אימון רגיל. עלי מוחמד, שסחב רגל אמש, הגיע למתחם האימונים ועבר טיפולים, והוא כשיר למשחק בשבת מול קרית שמונה.

הקבוצה תצא כעת לשלושה משחקים בשבוע הקרוב. בשבת בקריית שמונה, ולאחר מכן תפגוש ביום שלישי את מכבי תל אביב בגמר גביע הטוטו, ולאחר מכן, בשבת, יגיעו הצהובים מתל אביב למשחק ליגה בטדי.

מי שהגיע לראשונה למתחם האימונים היום היה שחקן הרכש החדש אורי מגבו, שהצטרף לסגל הקבוצה.

בניגוד לפרסומים, שמו של שיר צדק לא עלה לדיון והוא אינו נמצא בתוכניות המקצועיות של הקבוצה.