שלומי אזולאי: "הקהל עודד אותי יותר מתמיד, זה נתן לי כוח"

איתמר ניצן, שלומי אזולאי ועלי מוחמד
28 אוקטובר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
החלוץ שכבש בניצחון על בני יהודה הודה לאוהדים ואמר: "לא ספגנו, וזה חשוב. ברגע שזה קורה יש לנו יותר ביטחון בהתקפה. אנחנו מחכים לחזור לטדי"
כותב: מערכת האתר

שלושה משחקים עם שער נקי, תשעה שערי זכות והכי חשוב – תשע נקודות, מביאים אותנו למשחק נגד הפועל כפר סבא ביום שבת (19:50), על מנת לנסות ולרשום ניצחון ראשון העונה במבצר שלנו. אבל רגע לפני שנגיע לשם, השחקנים שלנו נתנו את הדם מול בני יהודה, ורשמו ניצחון מרשים בחוץ, נגד קבוצה שרוב הגדולות בליגה מתקשות נגדה. לאחר הדברים של עלי מוחמד, הגיע תורו של שלומי אזולאי, שכבש גם אמש, להתראיין לכלי התקשורת.

החלוץ פתח והתייחס לתקופה האחרונה ואמר: "הקהל עודד אותי היום יותר מתמיד בגלל מה שקרה בשבוע שעבר, זה נתן לי כוח. עם בוז או בלי, אני לא שומע כלום על המגרש. בשבוע שעבר לא שמתי לב לקריאות עד ליום למחרת שהיה כתוב באתרים. אחרי זה, שקלטתי שזה קרה, זה מאוד ביאס אותי, אבל דיברו איתי הרבה אוהדים, ושאני עולה על המגרש אני לא שומע כלום".

על החיבור שלו עם מאמן הקבוצה הוסיף: "רוני לוי נתן לי גיבוי מעל ומעבר, גם בתקופות מאוד קשות. הוא מאוד מעריך אותי, ואני אתן לו את הכל מהדקה הראשונה ועד שאני יוצא החוצה. אני מאוד מעריך את זה ואני מקווה להחזיר לו על המגרש. אני אתן בשבילו הכל על המגרש".

https://vimeo.com/369250982

על המשחק הבא מול הפועל כפר סבא, בטדי, אמר: "אנחנו מאוד אופטימיים ומאוד רוצים לחזור לטדי. היה לנו ברייק מאוד גדול ולמזלנו עברנו אותו בשלום. אני מאמין שנעשה את זה בצורה טובה". על הדרך בה משחקת הקבוצה בתקופה האחרונה הוסיף: "לא ספגנו, וזה חשוב. ברגע שזה קורה, יש לנו יותר כוח בהתקפה וזה בא לידי ביטוי. אם נמשיך לצבור ביטחון ולא נקבל גולים אז העתיד יהיה טוב".

"אי אפשר לזלזל בקבוצה שניצחה 0:3 ו-0:4 ואי אפשר גם לזלזל באף קבוצה אחרת בליגה הזאת. בני יהודה זאת קבוצה שהגדולות לא מצליחות לנצח וזה היה מאוד חשוב לנצח אותם. זה יכול לתת לנו הרבה מאוד, אני מקווה שניישם את זה כבר במחזור הבא".

אמש התראיינו גם המאמן, רוני לוי, שאמר: "״היה משחק קשה מאוד, יש להם חלק התקפי מסוכן. עלי מוחמד בחור רציני, הוא דוגמא טובה בחדר ההלבשה והוא יכול להיות טוב יותר בהמשך. כפ״ס עשו אתמול משחק נהדר וצפוי לנו משחק קשה". עלי מוחמד הוסיף: "עבדנו קשה בשביל הניצחון הזה. זה מדהים כי היה לנו קשה בהתחלה, אבל אז האוהדים דחפו אותנו. הייתי שמח, גרמתי להם לחייך עם הגול הראשון שלי. נתקדם ממשחק למשחק, נתכונן ונראה מה יהיה בהמשך".

הבוקר תיפתח המכירה לקראת המשחק נגד כפר סבא. פרטים נוספים בהמשך.

קרדיט צילום לתמונה: ליאת אבשלומי