קריאף לאחר הניצחון על פתח תקווה: "הכל התחבר לנו מההתחלה. היינו צריכים את הנקודות"

6 נובמבר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקפטן ומאמן הקבוצה התייצבו בעמדת הראיונות וסיכמו את המשחק במושבה. קומאן: "היתה לנו הופעה טובה מאוד, נלחמנו 90 דקות, שמח עבור השחקנים והצוות"
כותב: מערכת האתר

מיד בסיום הניצחון החשוב של בית״ר "גשם" ירושלים מול מכבי פ״ת במסגרת המחזור ה-9, הגיעו מאמן הקבוצה ארווין קומאן והקפטן אופיר קריאף לראיון סיכום משחק (מחיוך מהרגיל, לשם שינוי) ודיברו על השינויים שבוצעו בהרכב, הפתיחה המהירה והפגרה שבדרך.

ארווין, נהדר לשוחח אחרי ניצחון 0:3 כזה
"ברור. אחרי יום שני שעבר היה לחץ מסוים והרבה אוהדים הגיעו לפה היום, אבל היינו נורא אפקטיביים ב-25 הדקות הראשונות. כבשנו 2 שערי טובים בעזרת מתפרצות, שזה מה שהיינו צריכים מול פ״ת. אחרי השערים פתח תקווה שלטו במשחק ואיבדנו כדורים בקלות נוראית.

באופן כללי היתה לנו הופעה טובה מאוד, נלחמנו 90 דקות, יכולנו להבקיע עוד שער או שניים. גם ליריבה היו כמה מצבים קטנים. אני מאוד שמח עבור השחקנים, הצוות והאנשים שעובדים עבור בית״ר, עבור האוהדים, כמובן בגלל שהיינו צריכים את הניצחון הזה".

שינית מעט את ההרכב הפותח וראית מהלכים אפקטיביים מהשינויים
"כן, גליאו למשל הוא שחקן שונה מבואצ׳י. אחד מקבל את הכדור ואוהב לשמור עליו והשני הוא שחקן שרץ הרבה. בכדורגל אתה צריך שחקנים שרצים, במיוחד בליגה הישראלית, בגלל שגם לפתח תקווה יש הרבה שחקנים שרצים ושהם מהירים ומסוכנים. כמו שאמרתי בהתחלה – היינו נורא אפקטיביים ב-15 הדקות הראשונות".

 
האם זאת בית״ר שאתה רוצה לראות? נלחמת וכובשת?
"כן אבל אנחנו צריכים להיות טובים יותר כשהכדור ברגליים שלנו. היו רגעים שלא אהבתי אבל בסוף הניצחון הוא הדבר הכי חשוב. אנחנו בהחלט יכולים להיות טובים יותר עם הכדור, יותר סבלניים".

3 שבועות של הפסקה עכשיו
"שחקנים נוסעים עכשיו למשחקי הנבחרות שלהם, ולשאר יהיו מספרי ימי מנוחה. אנחנו נצטרך להתכונן טוב מאוד למפגש עם חדרה ב-27 בנובמבר.

אנחנו לא יכולים להירגע עכשיו, אנחנו יכולים וחייבים לעשות טוב יותר ממה שעשינו עד עכשיו. מגיע לשחקנים את המנוחה הזאת".

אופיר, תחושות שלך עם ניצחון 0:3 אחרי תקופה מאוד קשה ורגע לפני פגרה?
"האמת שאנחנו מאוד שמחים על הניצחון, גם על הדרך אחרי הרבה זמן שהצגנו כדורגל פחות טוב. היום זה התחבר לנו מההתחלה עד הסוף, השחקנים הפצועים חוזרים לאט לאט, פתאום יש לך סגל עמוק ושחקנים בריאים.

זה יוצר מלחמה טובה על ההרכב, זה יוצר רמה טובה באימונים, מושך את כולם לקצה ואנחנו שמחים על 3 הנקודות. היינו צריכים את זה".

זה משחק שלא ספגנו בו וכשזה קורה אנחנו נותנים שלוש
"כן מסתבר שבשביל לשמור על רשת נקייה צריך לתת שלישייה, אבל אני קונה גם 0:1 קטן, העיקר שהקבוצה תנצח, תצבור נקודות וביטחון ותתחבר.

יש לנו עכשיו 3 שבועות לעבוד קשה, גם לנוח. אני מקווה שנמשיך את אותה יכולת אחרי הפגרה".

ברמה האישית, אולי פתיחת העונה מהטובות שהיו לך, כמה אתה מאמין בקבוצה הזאת?
"האמת שיש פה שחקנים מאוד טובים ואיכותיים. אנחנו עובדים מאוד קשה. מפתיחת העונה האמת שהולך לי די טוב, אני מקווה שזה ישתפר ממשחק למשחק יחד עם הקבוצה.

כשהקבוצה מנצחת זה נעשה קל יותר. התפקיד שלי הוא לחבר את השחקנים בחדר ההלבשה, ואנחנו עושים את זה בצורה טובה. בוא נמשיך ככה".