מאחורי כל שחקן גדול: הצצה לחייהן של נשות השחקנים

נשות השחקנים
25 מרץ 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
תמיד רציתם לדעת איך נראה היום של הנשים מאחורי השחקנים האהובים עליכם? ראיינו כמה מהן בזמן ההסגר ואיך הן מתמודדות בימים אלה. וגם: ענבל חוגג, אשתו של משה חוגג, הצטרפה לראיון. חלק ראשון כבר כאן
כותב: מערכת האתר

תמיד אומרים שמאחורי כל כדורגלן מצליח יש אישה שעוזרת לו בדברים הקטנים והגדולים כדי שהוא יוכל להצליח. אז במקרה שלנו, התמזל מזלנו ונשות השחקנים נותנות לכם הצצה לאיך החיים שלהן ושל השחקנים שלנו נראים בזמן הקורונה.

אז פנינו לרותם ניצן, מאי ורד, אודין סאסי (חברתו של לירן רוטמן), מור קריאף, ליאת איינבינדר, גבי מגבו, בר ממן, עדי עטר, ושאלנו אותן כמה שאלות מעניינות. בנוסף, כבונוס שאלנו גם את אשתו של הבעלים, ענבל חוגג. אז מי עברה לבית חדש, מי מתאמנת, ומי הייתה שמחה שיובל המבולבל היה מגיע לביקור בבידוד? כל התשובות לפניכם.

הדבר הראשון ששאלנו אותן (נראה לנו חשוב, לא?), עם מי הן מעבירות את ימי ההסגר?

ענבל חוגג "מעבירה את הימים בבית עם הילדים ובעל בבידוד כי אין כל כך ברירה אחרת". מאי ורד "עם עידן ורוי". אודין סאסי "עם לירן האחד והיחיד שלי". למור קריאף "לא משעמם בכלל עם בעלה והילדים". ליאת איינבינדר "מבלה את השבוע עם דן ובסופ"ש הולכים למשפחה". גבי מגבו "עם אורי והנסיכה איב, וגם אחותי התארחה אצלנו לכמה ימים".

רותם ניצן "מנצלת את הזמן לשקט עם עצמה", אה והיא גם עם איתמר. בר ממן "עם חנן וגל הקטנה בבית החדש שלנו, אליו עברנו ישר שהתחיל הבידוד, אז מתרגלים יחד לכל השינויים". עדי עטר "בבית עם אלירן והילדים".

עידן מאי ורוי ורד
מאי ועידן ורד עם הבן רוי

כל היום להישאר בבית עם הבעל והילדים זה קצת קשה, אז החלטנו לבדוק עם איזה סלב הן היו רוצות להישאר בבידוד?

לענבל חוגג יש "סלב בבית (בבידוד). אבל הייתי בוחרת במישהו מצחיק כדי לשמור על אוירה כיפית". אודין סאסי בחרה בשחר חסון, "הוא מרים את המורל ודואג שיהיה מצחיק". מור קריאף "לא מאפשרת לאף אחד להיכנס הביתה לאור המצב". ליאת איינבינדר "מעדיפה את אסי עזר שיעביר את הזמן בכיף".

גם גבי מגבו בחרה בסטנדאפיסט – אדיר מילר ובר ממן הייתה פשוט מעדיפה את "יובל המבולבל!! שיעזור לי להעביר לגל את הימים בכיף ובצחוק".

אז אין כמו ספורט בימים הללו, נראה לכם שהן מתאמנות?

לענבל חוגג "אין כרגע שגרת ספורט כי אני אחרי לידה". אבל היה חשוב לה להגיד לנו ש"כל החיים אני מתאמנת, ושאחרי התקופה הזאת אני יחזור לאימונים". בינתיים היא שותה כל בוקר לימון, אוכלת הרבה תפוחים ירוקים ומשתדלת לאכול מסודר ובריא.

אצל מאי ורד "הספורט העיקרי שלי הוא לרדוף אחרי רוי ולפעמים כשיש זמן מצטרפת לאימון אישי עם עידן".

חנן ממן מתאמן
חנן ממן באימון עם הבת גל

אודין סאסי "יוצאת לריצה (ברור שעם שמירה על כללי הזהירות) ואימונים בבית". מור קריאף "עושה כושר מול הטלוויזיה". אצל האיינבינדרים והממנים התארגנו על חדר כושר ביתי בו הם מתאמנים כל יום. גבי מגבו "עושה ספינינג מול הטלוויזיה". עדי עטר "באימונים זוגיים עם אלירן" ורותם ניצן (בהריון מתקדם) "שגרת הספורט שלי בימים אלו היא בעיקר להתגלגל/לשכב על הכורסא במצבי הנוכחי".

ולא שכחנו את הטיפים שהן הביאו לכם לשגרת כושר:

אימונים ביחד מדרבנים אחד את השני. לא לוותר לעצמך. למצוא אימון שתיהנו ממנו. זמן בנפרד לכושר לכל אחד מבני הזוג. תזונה נכונה. והכי חשוב לא לשכוח שהקיץ מתקרב.

אלירן ועדי עטר
עדי ואלירן עטר באימון משותף

ביקשנו מהן להמליץ לכם על סדרה / סרט לימים הלא פשוטים:

הסדרה שניצחה ברוב קולות היא פאודה (מי שלא ראה, אז זה הזמן). אבל בגזרת הסרטים היו להן כמה המלצות טובות (אז תרשמו לעצמכם).

ענבל חוגג "ממליצה על הג'וקר" (היא אומרת שהוא אחד הטובים). מאי ורד "פשוט רואה כל מה שמצחיק או רומנטי". אודין סאסי הלכה על בחורים רעים. גבי מגבו אמרה ש"שני הסרטים הכי טובים שנוצרו בעיני הם שאטר איילנד והיוקרה". בר ממן המליצה על ארגו (ראינו, אחלה סרט). מור קריאף ועדי עטר בחרו בהתפשטות, סרט ברוח התקופה.

מה אוכלים בימים אלה, מתכון מומלץ, געגועים לשיגרה ומסר לאוהדים – את כל זה תקראו מחר בהמשך הכתבה. אז בינתיים לכו לאיזה אימון כושר לחלץ עצמות.

איתמר ורותם ניצן
רותם ואיתמר ניצן