גל כהן: "ראינו כבר את הניצחון ביד"; גרצ'קין: "איבדנו נקודות בדרך הכי כואבת"

8 ינואר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
עוזר המאמן, שהיה על הקווים בדרבי, והמגן שלנו, דיברו בסיום ה-1:1 מול קטמון: "תחושת פספוס גדולה, נצטרך לתקן נגד מכבי"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים סיימה הערב (שבת) את הדרבי ב-1:1 עם תחושת חמיצות, בעיקר לאור שער השיוויון המאוחר. עוזר מאמן הקבוצה, גל כהן, שעמד על הקווים במקומו של יוסי אבוקסיס, דיבר במסיבת העיתונאים לאחר המשחק

"ביקשנו מהשחקנים לנסות להניע את הכדור בסוף המשחק, אבל ההתרגשות מהקהל גרמה להם לרוץ קדימה ולנסות לכבוש. אנחנו מאוד כואבים את שתי הנקודות שהפסדנו. זה חלק מהדרך שאנו עוברים. אף אחד לא שוכח איפה היינו לפני חודש וחודשיים, ושרק חלמנו להיות במצב כזה. אנחנו נקום ונתחזק מזה".

על החסרון של אבוקסיס אמר: "יוסי הוא המנהיג והמאמן של הקבוצה. כל כך הרבה קהל הגיע והיה קשה לשלוט בשחקנים. ראיתי כבר את הניצחון ביד. שבוע הבא מכבי תל אביב ננסה להחזיר את הנקודות שהפסדנו. היו הרבה עצבים בסיום, אבל אלה אמוציות בגלל ההפסד של שתי הנקודות היקרות האלה. אנחנו מאוד מאוד מאוכזבים".

מקסים גרצ'קין, שהסכים לדבר בסיום ולהיות נציג הקבוצה בריאיונות אמר: "אני חושב שהאנרגיות וכל הטירוף גרמו לנו להזיז את הכדור קדימה. האווירה בחדר הלבשה קשה. למרות הניצחונות מהזמן האחרון, היתרון כבר היה בידיים שלנו. חייבים להתאושש מזה מהר. איבדנו נקודות בדרך הכי כואבת. זאת נאיביות. לגבי משחק ההגנה אני לוקח אחריות. משחק ההגנה הוא של כל הקבוצה. אנחנו חייבים לשים על זה דגש. חייבים להשתפר ממשחק למשחק. אני רוצה להתנצל מהקהל שהוא הכי טוב בעולם שהתאכזב מאיתנו".

"ברור שאני מבין את התחושות הקשות של האוהדים. אם הייתי במקום האוהדים גם אני הייתי מתרגז אני לוקח גם את האחריות שקיבלנו את הגול. חצי שניה של חוסר ריכוז, צ'יפ לרחבה וגול. אי אפשר לברוח מהאחריות שלנו".