בית"ר ירושלים הרימה כוסית לתחילת השנה: "שיקמנו את המועדון"

28 מרץ 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
במעמד ראש העיר, משה לאון ובעלי המועדון, ברק אברמוב, התכנסו עובדי המועדון, השחקנים והצוות לאחל חג שמח. ראש העיריה: "בטוח שנגיע יחד רחוק". אברמוב: "המטרה - לסיים בראשות הפלייאוף התחתון והגביע"
כותב: assaf nachum

רגע לפני ההכנות לחג, קיימה היום (שלישי) בית"ר "גשם" ירושלים את הרמת הכוסית המסורתית לקראת חג הפסח. האירוע, שנערך בבית וגן, כלל עשרות אנשים שהגיעו על מנת לעשות הפסקה רגע מהטירוף במדינה ובכדורגל ולאחל אחד לשני חג שמח.

מי שעוד הגיע לאירוע המיוחד היה ראש העיר, מר משה לאון, אשר מקפיד להגיע ולהיות חלק מהטקסים הנערכים במועדון. בעלי המועדון, ברק אברמוב, הגיע גם הוא לאירוע כשהמסר העיקרי שיצא ממנו הוא התקווה להרגעת הרוחות במדינה ויותר מכך – לאחד את השורות. בנאומיהם התייחסו השניים לאוהדי בית"ר אשר מגיעים מכל קצוות הקשת הפוליטית, מכל מגוון האוכלוסיות, וכמובן, גם לדור הצעיר שממשיך ללכת אחרי המועדון ויורש את זה מהוריו. הצוות המקצועי והשחקנים, שהגיעו לאירוע לאחר אימון הבוקר, היו חלק מהאירוע, עליו ניצח מבחינה קולינרית גם השף אסף סבח, אשר כבר מזמן הפך להיות השף של המועדון.

ראש העיר, משה לאון, פתח ובירך את אברמוב: "ברק, שיחקת אותה. באת והפחת רוח חיים חדשה בקבוצה ובאוהדים, עם האופי המיוחד שלך, עם השקט מסביב, אני רוצה להודות לך בשם העיר ירושלים ובשם אוהדי בית"ר. אני אעשה את כל המאמצים שנמצא משקיע שיקל עליך את המתח. למעשה היינו כבר על הקרשים, חשבנו שאוטוטו קורה הגרוע מכל וברגע האחרון באת, ובלי שום בקשות שהן מחוץ להיגיון או לחוק, הצלת את הקבוצה ואני מקווה מאוד שנזכה להניף את הגביע ביחד. נכון שלא עלינו לפלייאוף העליון, אבל אני בטוח שאיתך נגיע רחוק".

"אני רוצה להודות לכל עובדי המועדון, לכפיר אדרי המנכ"ל, ליוסי אבוקסיס המאמן, לכל השחקנים. אני נהנה במשחקים לראות אתכם, יש לכם רוח הלחימה ואתם נותנים הכל מכל הלב. אני גאה בכם. אני מקווה שנמשיך להיות גאים בכם בין אם ניקח את הגביע ובין ניקח את הגביע. אני בונה על זה, אני לפני בחירות", אמר בצחוק.

"אנחנו משקיעים במתקן האימונים הזה על מנת לשפר את איכות האימון ויוצאים לשדרוג מאוד משמעותי של טדי, שבסופו של דבר יהפוך להיות אצטדיון בינלאומי שיכול לארח משחקים בינלאומיים. שיהיה לכולם חג כשר ושמח, אוהב וגאה בכם. הרבה הרבה הצלחה".

בעלי המועדון, ברק אברמוב: "קודם כל אי אפשר שלא להתייחס למה שקרה כאן בחודש האחרון. אני שמח שראש הממשלה קיבל החלטה ועצר את הרפורמה, שאולי צריכה להיות אבל בדרך של אחדות ולא מלחמה. אני שמח שזה מאחורינו. בתקופה האחרונה היה קשה קצת להיות בשגרת חיים וזה המקום לאחל חג שמח לכולם".

"היינו פה בהרמת כוסית של ערב ראש השנה, ואז התקופה היתה פחות טובה ואמרתי לשחקנים ולצוות המקצועי שאני בטוח שנעשה עבודה טובה. לאנשים אכפת מהמועדון ואכפת להם שנצליח. אני בטוח שההצלחה תגיע, ועובדה שהיא הגיעה. נכון שלא הגענו לפלייאוף העליון וזה היה סוג של כשלון, אבל במכלול אנחנו בעונה מצוינת. המטרה שלנו היא לסיים את הפלייאוף בחודש הראשון. זה מועדון עוצמתי ולמרות שהגענו לפלייאוף התחתון אנחנו נבוא וננצח בכל משחק. זאת העוצמה של המועדון תקרין לנו על החצי גמר והגמר ואנחנו נבוא חדים, אם לא נבוא טובים לליגה לא נבוא טובים לגביע. אנחנו באים לנצח כל משחק, ולתת מאה אחוז לפני הכל".

"מה שעשינו השנה בהצלחה, וכל הנושא מול האוהדים, אני חושב שהאוהדים נותנים את אותותיהם, והם מאמינים בהנהלה ובקבוצה. הם מאמינים בנו, גם כשסיימנו בפלייאוף התחתון הם באו ועודדו אותנו, זה לא דברים שהיה פה לפני, הקהל התבגר והבין. אנחנו באים בטוב, ופעם נצליח ופעם לא, אבל הם איתנו. שחקו למען האוהדים, ושחקו בגביע בשבילם. זה מגיע להם. תודה לכפיר על העבודה, לכל הצוות, לנועם אדרי, ליוסי, שימשיך איתנו עוד עונה".

לסיום אמר לראש העיר: "אנחנו לא מכירים הרבה זמן, אבל החיבור שלנו הוא מהרגע הראשון. כולנו באים מעל הכל למען זה שהמועדון הזה יצליח. אני סיפרתי את היכולות שלי מלכתחילה, זה לא היה החלום שלי לקנות את בית"ר, ידעתי שאם אני לא קונה אותה אין בית"ר ירושלים. אני אשמח שנביא איש עסקים גדול שביחד נצעיד את בית"ר לטופ 3 של הליגה הישראלית. כל המועדון עומד פה מאחוריך ראש העיר, רוצים שתמשיך להיות ראש עיר מצוין כמו שאתה, אבל כמו שאתה רואה, המועדון הזה צריך שדרוג מקצועי. השחקנים האלה הם שחקנים מצוינים ואנחנו צריכים לבנות פה מתקן אימונים ראוי יותר".

לאחר מכן, הרימו השניים, יחד עם מנכ"ל העירייה איציק לארי ומנכ"ל בית"ר ירושלים, כפיר אדרי, כוס לחיים, והאירוע הסתיים כשהצדדים מבטיחים להמשיך ולעשות את הכל למען המועדון. כמו כן, כעת, לאחר פגרת הנבחרת, חזרה הקבוצה להתאמן לקראת היישורת האחרונה של הליגה, וכמובן גם של גביע המדינה, אליו תיפתח מכירת הכרטיסים כבר מחר, עם עדיפות למנויי הקבוצה.