בית"ר קיימה הרמת כוסית לכבוד פסח

15 אפריל 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
אנשי המועדון התכנסו לפני תחילת החג, כשברקע כמובן המצב במדינה והחיבוק הגדול שנשלח מכאן אל הלוחמים ואל המשפחות השכולות. ראש עיריית ירושלים, משה ליאון ובעלי המועדון, ברק אברמוב, נשאו דברים
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים ערכה היום (שני) בצהריים את הרמת הכוסית המסורתית לקראת חג הפסח. האירוע, אשר התקיים במתחם האימונים בבית וגן, שעובר שיפוץ נרחב, התרחש למרות המצב המתוח ועקב הרצון לקבל את החג בצורה חגיגית עד כמה שניתן.

אל האירוע שנערך לאחר אימון הבוקר של הקבוצה, הגיעו ראש עיריית ירושלים, מר משה ליאון וכמובן בעלי המועדון, ברק אברמוב, אשר נשאו דברים והתייחסו כמובן למצב בו נמצאת המדינה. עוד ניתן היה לראות באירוע ספונסרים של המועדון, וכמובן את הצוות המקצועי, שחקנים, ועובדי המועדון מכל המחלקות. על האוכל הופקד השף אסף סבח, אשר עורך את האירועים הרשמיים של המועדון בשנים האחרונות, עם מספר תחנות בשר ואוכל מרשים.

האירוע נפתח במספר מילים של אנשי המועדון, וציון של הנופלים והנרצחים מאז השבעה באוקטובר. לאחר מכן דיבר ראש עיריית ירושלים, מר משה ליאון, והתייחס בנאומו למצב במדינה, להתפתחות העיר ירושלים וכמובן גם למועדון הכדורגל בית"ר ירושלים.

בעלי המועדון, ברק אברמוב, שהוסיף: "אנחנו בפתחו של חג הפסח ועוברים במדינה דברים מאוד קשים, בימים האחרונים ובחצי השנה האחרונה. מועדון בית"ר ירושלים איבד 81 חללים, אוהדים שהיו באים ליציע כל שבוע, ונלחמו בגבורה עבור המדינה שלנו. בית"ר היא משפחה אחת גדולה, ואני מודיע מכאן שכל משפחה שאיבדה את יקירה במלחמה שני מנויים לכל החיים במועדון, אנחנו נעשה כל מה שצריך כדי להנציח אותם. המועדון גם עובד על אנדרטה לזכרם של אוהדי בית"ר, שתנציח את הגבורה שלהם".

"היתה לנו ציפייה מקצועית בתחילת העונה ולצערי לא עמדנו בה. אני, כראש המערכת, לוקח את התוצאות עליי, אבל אני יכול להגיד שאני שמח ממה שאני רואה בתקופה האחרונה. לשם כיוונתי ולשם רציתי להגיע, גם אם התוצאות עדיין לא טובות. נעשה הכל כדי להישאר בליגה. לא חשבתי בחלומות הכי גרועים שנדבר על זה, אבל זה הכדורגל וזה המצב. אנחנו צריכים להיות מאוחדים גם בתקופות הקשות. אני לוקח אחריות על מה שקרה העונה בתור ראש המערכת, וגם על התהליך בהמשך. הצוות החדש בא עם אנרגיות חדשות, והמועדון הולך לתהליך טוב. אנחנו כרגע במקום לא טוב, אבל מאמין שבעתיד תהיה הצלחה יותר גדולה".

עוד הוסיף ואמר דברי תודה לעיריית ירושלים ולעומד בראשה: "אני רוצה להגיד תודה לעיריית ירושלים שעזרה לנו עם השיפוץ של הדשא והמתקן כאן בבית וגן, ובעזרת השם גם תמצא לנו מגרש אימונים ראוי לבית"ר ירושלים. אני רוצה לאחל מכאן חג שמח לכל עם ישראל, שנשמור על האחדות שלנו בתוך העם, ושנמצא את הדרך לשקט במדינה וביטחון".

אחריו דיבר ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "אני שמח להיות איתכם היום, כמו בכל שנה, ולציין יחד עמכם את בואו של חג הפסח.
אבל השנה אינה שנה רגילה, בשנה הזאת עברנו אירועים משמעותיים ומורכבים, והתמודדנו עם אתגרים שספק אם עמדו בפנינו כעם, כאן במדינת ישראל. ובתוך השנה הזאת, בית"ר ירושלים מהווה עבורנו מקור חשוב של תרבות וספורט, ומעל לכך, היא נכס קהילה ירושלמי שאין כמוהו בשום מקום אחר.

"חרף העובדה כי בית״ר מתמודדת עם תקופה מורכבת בימים אלה, אני סמוך ובטוח כי השחקנים והצוות המקצועי, יצליחו במשימה הנעלה – להשאיר את המועדון היקר הזה בליגת העל, וכבר בעונה הבאה, לשוב לקידמת הבנה ולזכות את כולנו ברגעים של אושר, שגשוג והגשמה מחודשת, דוגמת הזכייה בעונה שעברה בגביע המדינה".

"רגעים אלה מספקים כוח והשראה לכם, לתושבי ירושלים ולכלל אוהדי בית"ר באשר הם. פסח שמח וכשר לכם ולמשפחותיכם, שיביא עימו רוח התחדשות רעננה, והצלחה בכל המישורים".