ממשיכים ביחד: עוד עונה משותפת לבית"ר ירושלים ואיחוד הצלה

3 אוגוסט 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
אנו שמחים לבשר כי שיתוף הפעולה בין מועדון הכדורגל בית״ר ירושלים לארגון רפואת החירום "איחוד הצלה" יימשך גם בעונת המשחקים 2020/2021
כותב: מערכת האתר

במהלך ישיבה שהתקיימה בין הצדדים במטה הארצי של איחוד הצלה, הביעו ראשי הקבוצה את שביעות רצונם מהפעילות ושיתוף הפעולה במהלך השנה האחרונה וסיכמו יחד עם ראשי איחוד הצלה על המשך נתינת שירותים באבטחת כלל משחקי הקבוצה גם בעונה הבאה הן למחלקת הבוגרים והן למחלקת הנוער.

בישיבה השתתפו יו"ר בית"ר ירושלים, אלי אוחנה, מנכ״ל איחוד הצלה, אלי פולק, מנכ״ל ביתר ירושלים, מוני ברוש, סמנכ״ל איחוד הצלה, דובי מייזל ומושיקו מושקוביץ מנהל אגף מבצעים בארגון.

מנכ״ל איחוד הצלה, אלי פולק, אמר ״איחוד הצלה גאה להמשיך את שיתוף הפעולה הפורה עם מועדון חשוב כמו ביתר ירושלים. בעונה הקרובה ימשיכו רופאי וחובשי איחוד הצלה לתת מענה רפואי ברמה המקצועית הגבוהה ביותר במשחקי הקבוצה, בהזדמנות זו נאחל לביתר ירושלים הרבה הצלחה בעונה הקרובה.

מנכ"ל בית"ר ירושלים, מוני ברוש, אמר: "אנחנו שמחים מאוד על המשך שיתוף הפעולה. אין ספק שמדובר באנשי רפואה מקצועיים ואיכותיים ואנחנו לא מתפשרים בנושאים חשובים כמו הבריאות. מאחלים שתהיה להם כמה שפחות עבודה, אבל אם תהיה – אנחנו בטוחים שתיעשה על הצד הטוב ביותר"