מיכאל אוחנה: "הקאמבק הוא חלום שמתגשם אחרי שנה"

30 אוקטובר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מספר 11 שלנו נתן ריאיון בלעדי לחברי מועדון בית"ריסט, וסיפר על הדרך הארוכה, הציפיות לעונה וגם חשף את הסוד הגדול - מי השחקן הכי טוב בשש בש בקבוצה. שתהיה לנו עונה מוצלחת ובריאה"
כותב: מערכת האתר

מיכאל אוחנה נעטף באהבה במהלך כל העונה הנוכחית. מאז שנפצע ברצועה הצולבת, מספר 11 שלנו עבר תהליך שיקום ארוך אך משמעותי, וכיום אנחנו רואים אותו כבר על המגרש, מאושר, ובעיקר משחק כדורגל. בריאיון למגזין שיוצא בלעדית לחברי בית"ריסט, סיפר מיכאל בפירוט על התהליך שעבר, על הכדורגלנים בארץ בתקפה זאת, וגם חשף שני סודות משמעותיים מחדר ההלבשה של הקבוצה.

קודם כל, איך אתה מרגיש? איך עוברת עליך תקופת הבידוד הביתי?
"ברוך השם, שמחים בחלקנו, העיקרר שחזרנו להתאמן ולשחק, מעביר אותה בכיף. אני מסתפק במועט"

עם יד על הלב, קאמבק בדיוק מול הפועל תל אביב זה לא חלום שכל שחקן בית"ר מצפה לו?
"אין ספק שזה בתור ירושלמי זה חלום לשחק את המשחק הזה, לעלות בתור שחקן של בית"ר במשחק כזה, ועוד בקאמבק אחרי שנה, זה באמת מדהים מבחינתי. זה חלום".

ספר לנו קצת על התהליך שעברת, מה גילית על עצמך? האם יש נקודות משבר במהלך הדרך ואיזו נקודה אתה זוכר במיוחד?
"קודם כל, זה תהליך לא פשוט, אבל אחד הדברים שאתה מגלה זה שהכל בראש. אני אדם מאמין, הכל משמיים והכל מלמעלה, ואם הקדוש ברוך הוא, ואמרתי את זה ביום שנפצעתי, מעמיד אותך במבחן, אז כנראה שאתה מסוגל. הכל בראש. גבולות האדם זה מה שאתה מציב לעצמך, אין לך מגבלות, אפשר להגיע הכי רחוק שאפשר, לא משנה מה קורה".

איך אתה מרגיש במערך החדש של הקבוצה? רצים כל הזמן
"קודם כל, מרגיש מצוין, מרגיש שהמערך הזה מתאים מאוד לקבוצה, ולכלים שיש לנו. זה מערך של קבוצות שרוצות להגיע רחוק ואני מאוד מאמין בו. לגבי הריצה, זה משהו שצריך לקרות בכל מצב ובכל מערך – אם מישהו לא בא לרוץ, שלא יבוא לשחק כדורגל".

רוצים לקרוא עוד מהריאיון של מיכאל? רוצים לשמוע מה יש לגליאופיליו האסלביינק להגיד על הרגע בו התאהב בבית"ר, או להתחמם לקראת הפועל תל אביב? אם אתם חברי בית"ריסט, המגזין השבועי כבר מחכה לכם בתיבת המייל. רוצים להיות חברי בית"ריסט וליהנות? לחצו כאן.

המון זמן חיכינו לחזור למגרשים, ועכשיו כשהליגה נפתחת בשעה טובה, דאגנו לכם למארז שאפשר לחלוק עם כל החברים.

מה יש במארז? חולצת משחק רשמית לבחירתכם, חבילת פיצוחים מפנקת בשת״פ עם חברת "שקדיה" ו-ובקבוק ג׳ומקס טעים. 

כל שעליכם לעשות הוא להוסיף את החולצה לסל הקניות ועל כל רכישת חולצה תקבלו את כל המארז הכולל את החולצה, הפיצוחים והמיץ מתנה!

לרכישה לחצו כאן