הקורונה, הביקורות והדרך החדשה: אלי אוחנה בראיון לחברי "בית"ריסט"

אלי אוחנה
15 אוקטובר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
יו"ר הקבוצה דיבר בגילוי לב על כל מה שקורה סביב בית"ר "גשם" ירושלים במסגרת מגזין בית"ריסט החדש. קבלו טעימה מעניינת
כותב: מערכת האתר

זה החל כבר בשבוע שעבר, ותופס תאוצה השבוע – מגזין בית"ריסט מספק מעבר לדברים שהתרגלתם אליהם גם תוכן ייחודי ובלעדי. אז לאחר שבשבוע שעבר שמעתם על שי קונסטנטין, והשבוע קיבלתם גם שאלות ותשובות עם מאתיוסיניו, אנחנו גאים להביא עבורכם את הסמל הכי גדול שלנו, אלי אוחנה, בריאיון מעניין ומרתק, שנותן הצצה על מה שקורה בתוך המועדון.

יושב הראש של המועדון התיישב לריאיון לאחר שדיבר עם שחקני הקבוצה והצוות על הצורך לשמירה על החוקים. תחילה התייחס לכל מצב הקורונה ואמר: "צריך להסתכל על הנקודה הרחבה איך המדינה מתנהלת. אם כולם היו בסגר עדיין, וכולם לא יכולים ללכת לעבודה, וכולם לא יכולים להתנהל כרגיל, גם הספורטאים לא היו שונים בעניין הזה. נאבקנו על מנת לשכנע, כי הדברים מוטעים, וזה מה שהמינהלת אמרה.

"גם במקרה הזה בית"ר "גשם" ירושלים הובילה את המאבק וצריך לתת קרדיט גדול מאוד לבעלים, משה חוגג על החזרת האימונים. חזרנו קצת מאוחר יותר ממה שחשבנו, אבל עצם זה שחזרנו, והליגה בפתח, מראה שהמאבק היה מוצלח".

על הנעשה במועדון הוסיף: "אני יודע שעשינו כמה צעדים לא פופולריים, כמו התרת חוזים, כמו בקשה משחקנים לעבור לקבוצות אחרות בגלל המצב הכלכלי. יש מתווה של האוצר, שאסור לסטות ממנו, חייבים לעמוד בו על מנת לקבל את הכספים שמגיעים לנו. אי אפשר שזה ייפול על בעלי הבית.

על הסגל שנבנה כאן הוסיף: "ש לנו קבוצה טובה, מאוזנת וחזקה, ואני מאמין שתהיה אטרקטיבית. יכול להיות שנצטרך לצרף עוד שחקן אחד או שניים. יש לי תחושה טובה שהעונה הזאת תהיה מפתיעה מבחינתנו".

אוחנה ביקש להודות לחברי בית״ריסט: "זאת תעודת אמון של הקהל שלנו במועדון. אני רוצה להגיד לכם תודה רבה, מכל הלב. זה לא מובן מאליו. גם כשאין משחקים כמו שהייתם רגילים, אני יודע שאלה שהצטרפו לפרויקט בית"ריסט לא עשו את זה מטעמי הנחות, אלא כי הם אוהבים את הקבוצה והמועדון. העזרה שלכם בלתי מבוטלת, הכסף מגיע להפוך את בית"ר לטובה יותר, אם זה בנוער, בבוגרים, או בכל דבר. אני מודה לכם בשם בית"ר שלנו".

אתה מרגיש את הגעגוע של האוהדים?
"אני מקבל מאות שיחות של אוהדים והודעות בוואטסאפ. מאוד חסר להם הכדורגל, כמו שחסר להם לצחצח שיניים בבוקר. זה יכול להשכיח לאנשים את הצרות, את הדאגות, ונותן כמה שעות לברוח, ולכן גם כולם מבקשים שהכדורגל יחזור. אני מקווה שבקרוב הליגה תחזור, שיראו את הגיבורים האלה מהטלוויזיה".

המשך הריאיון, את מי מאתיסיניו מעדיף – רונאלדו או מסי, ועוד הפתעות והטבות מחכות לכם בניזולטר לחברי בית"ריסט.

במידה ועדיין לא הצטרפתם אלינו זה הזמן: הצטרפו כאן