בית״ר ירושלים ערכה טורניר לזכר רס״ן אופק אהרון

15 אוגוסט 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מועדון הכדורגל בית״ר ירושלים השיק לראשונה טורניר לזכרו של אוהד הקבוצה, רס״ן אופק אהרון ז״ל שנהרג בפעילות מבצעית בינואר 2022
כותב: מערכת האתר

הטורניר התקיים היום (שני) במגרש האימונים בית וגן בירושלים בשיתוף משפחתו וחבריו של אהרון. הטורניר כלל 6 קבוצות שהתחרו ביניהן כשבסיום ניצחה נבחרת האומנים שכיבדה את האירוע בנוכחותה.

כמו כן, בטקס הפתיחה נכחו גם שחקני הקבוצה הבוגרת, ביניהם קפטן הקבוצה אופיר קריאף, אביאל זרגרי, אבישי כהן, אור זהבי, רוי דוגה, דנילו אספרייה ועדי יונה.

רב-סרן אופק אהרון נפל בתאונה מבצעית בינואר 22׳. לאחר מותו של אופק המועדון אימץ את המשפחה לחיקו. המועדון החל בהנצחה כבר בעונה שעברה, וכעת אירחה הקבוצה את הטורניר הגדול לזכרו בתקווה שיהפוך למסורת ארוכת שנים.

בטקס הפתיחה אמר אלי, אביו של אופק: ״ברצוני להודות לבית״ר ירושלים על ההירתמות והסיוע, זה מאוד מרגש אותי שאנחנו מרימים יחדיו טורניר לזכר בני אופק אהרון. אופק אהד את בית״ר ירושלים מגיל אפס, הקפדנו ללכת יחד לכל משחק, בית וחוץ. בשבוע שעבר קיימנו הכנסת ספר תורה, בבת ים, לכבודו של אופק וגם באותו היום נחתם ההסכם בין אברמוב לחוגג – פעמיים כי טוב״.

אמו של אופק, אורית, ציינה כי אופק תמיד אמר לה שיש שני דברים שלא מחליפים ״אמא וקבוצת כדורגל״, ועוד הוסיפה כי ״אופק פרש כנפיים מעל כ״כ הרבה אנשים, אתה השראה עבורנו ונמשיך ללמוד ממך. בשבילך השמיים הם המגרש משחקים והאופק הוא רק קו״.

נציג המועדון, אסף נחום: "היה חשוב לכל המועדון ולבעלים ברק אברמוב לשמר את הקשר המיוחד הזה ולעזור ככל שאפשר להנציח את אופק. לאורך השנה שעברה חלמנו להקים את הטורניר הזה ולהוציא אותו לפועל, ולמרות כל הקשיים שחווינו בדרך, ואפילו שעד הרגע האחרון לא ידענו אם זה ייצא לפועל או לא, הנה אנחנו כאן.

"אני רוצה לברך את ההורים של אופק, אורית ואלי, שמכבדים אותנו בנוכחותם. אני בטוח שזה מעמד לא פשוט עבורכם, ואנחנו מקווים שהטורניר הזה מקל על הכאב שאתם חווים".

נציג נבחרת האומנים דיבר אף הוא בפתיחת הטורניר: בר צברי: "זכות גדולה להשתתף באירוע כל כך חשוב לזכרו של גיבור ישראל. זכינו להכיר את המשפחה והאנשים שעטפו את אופק ז״ל. תודה רבה על האירוח בשם כל נבחרת האמנים. ניפגש בשנה הבאה".

החברים מהצוות הקפידו להדגיש שבכל צעד ותנועה של אופק היה אפשר לראות מנהיגות, דבקות במשימה ונאמנות לערכים שעליהם הוא גדל.

גיא חברו לצוות סיפר ״בכל סופ״ש, שהצוות היה יוצא הביתה, אופק היה נוסע ברחבי הארץ לצפות בקבוצה שהוא כל כך אהב והעריץ ובסופ״ש שהיינו סוגרים – היה ידוע, כשיש משחק של בית״ר, שאסור להפריע לאופק למשך 90 דקות”.