המעגל נסגר: הגביע הגיע לקברו של רס"ן אופק אהרון ז"ל

31 מאי 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
משפחת אהרון, ביחד עם קפטן המועדון, אופיר קריאף ומאיר הרוש, הגיעו אל בית העלמין, התייחדו עם חלל צה"ל וערכו טקס עם משפחתו. לעולם לא תצעדו לבד
כותב: מערכת האתר

רב סרן אופק אהרון ז"ל היה אוהד בית"ר ירושלים בכל רמ"ח איבריו. אופק היה מגיע למשחקים ביחד עם אביו, ביחד עם ארוסתו, בתיה, ובכלל, בכל רגע נתון פשוט היה עסוק באהבה למועדון ולמה שקורה סביבו. הבוקר (רביעי), נסגר מעגל. גביע המדינה, בו זכינו בדיוק לפני שבוע, הגיע אל בית העלמין החדש בגן יבנה, והונח על קברו של אופק, בהתערבבות של רגעים מיוחדים למשפחתו וחבריו ובכי. בטקס נכחו אביו, אלי, אימו, אורית, אחותו דניאל וארוסתו בתיה, ביחד עם הדודים.

קפטן המועדון, אופיר קריאף, הגיע ביחד עם מאיר הרוש והדובר אסף נחום על מנת לחלוק את הכבוד. אלי אהרון, אביו של אופק, היה בקשר מתמיד עם האנשים במועדון לאורך השנה האחרונה, בה קיימנו לזכרו טקסים, טורניר, ביקור של בית הספר שלו בבית וגן, והנצחה ככל שהיה ניתן. היום הגיע הרגע אליו פילל אלי, שאמר לאנשי המועדון כי לא היה לו ספק שהתואר יגיע לירושלים ויגיע גם אל קברו של אופק ז"ל.

אלי אהרון אמר במהלך הטקס שנעשה: "אופק שלי הגיע בגיל 13 לבית וגן, לביקור, ומאיר הרוש קיבל אותו, הוא אמנם שיחק באשדוד, אבל כל כולו היה בית"ר ירושלים. אני מאושר שהגשמתי את הרצון של אופק, ראיתי אותו והוא בא ואמר לי שהוא יודע שנביא את הגביע. הגשמנו את זה. אני רוצה להודות לברק אברמוב, לכפיר אדרי, ולכל המועדון על התמיכה העצומה שהם מעניקים לנו. לשחקנים שלא עוזבים אותנו ונותנים לנו את הכבוד". לאחר הדברים, סיפר אחד האוהדים כי בקרוב עומד להיוולד לו בן והוא מתכוון לקרוא לו על שם אופק, וריגש את הנוכחים.

אורית, אימו של אופק הוסיפה: "תמיד ניסיתי להבין את הטירוף הזה של בית"ר, הוא כל הזמן היה סביבה. אני זוכרת שהוא היה ילד קטן ובית"ר לא היתה משהו, אמרתי לו אולי תעבור למכבי חיפה, אולי נעבור קבוצה, הוא הסתכל עליי ואמר – קבוצה ואמא לא מחליפים אף פעם. הוא גדל לצד בית"ר, ואני כל כך מתרגשת ומודה לכם שהגעתם לכאן להיות איתנו".

הקפטן אופיר קריאף אמר: "זאת זכות שלנו, וידענו לכל אורך הדרך שאנחנו רוצים להביא את הגביע לירושלים ולהביא אותו לכאן. אני מקווה שזה נותן לכם קצת נחת, ואנחנו נמצאים כאן תמיד בשבילכם.

ארוסתו, בתיה הוסיפה: הוא היה הרבה עם אופק במערבי, ואני במזרחי, הייתי צוחקת עליו שהוא יושב שם. אחד החיבורים הגדולים שלי ושל אופק היו על בית"ר, אפילו שרציתי להרשים אותו השגתי לנו כרטיסים למשחק גדול, ותמיד שלא הגענו למשחקים, ישבנו אצל אלי ורואים את המשחקים ביחד. זה חלום שמתגשם, בעיקר לאופק. תודה רבה שבאתם.

אמנון יעקובי, שהצטרף כספונסר למועדון יחד עם חברת רנטיפיי לפני כשבוע, ערך מחווה אדירה משלו והודיע כי אחד מכסאות הכבוד ביציע בטדי, יהיה שייך לאופק לאורך כל העונה, ותמונתו תוצב שם באופן קבוע.

בשם המועדון, הוסיף הדובר, אסף נחום: "שמחנו להכיר את המשפחה שלכם, אתם משפחה אדירה ואנחנו כאן לתת לכם חיבוק גדול מתי שתצטרכו, שניפגש בשמחות וברגעים טובים, ושנצליח לפאר את המסורת של אופק ושל בית"ר".