סנטיאגו אוקאמפוס נחת בישראל: "שמח להגיע למועדון גדול כמו בית״ר"

4 אוקטובר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המגן הפרגוואי הצעיר סיים את המסע הארוך בדרך לארץ וייכנס כעת לבידוד בדירה שהוכנה עבורו בבירה
כותב: מערכת האתר

בצל המאבק של מועדון בית״ר "גשם" ירושלים להחזרת האימונים והכדורגל, ממשיכים בקבוצה בהכנות לקראת העונה. לאחר נחיתתו של מתיאוסיניו ביום חמישי האחרון, הגיע היום בשעות הצהריים תורו של המגן סנטיאגו אוקאמפוס לנחות בישראל ולהצטרף לשורות הקבוצה. אוקאמפוס בן ה-18 הגיע לבדו וייכנס לבידוד בדירה שהוכנה לו על ידי המעודון. אוקאמפוס יהיה שכן של מתיאוסיניו והשניים יתגוררו באותו הבניין.

כזכור המגן הימני הצעיר חתם לשלוש שנים בקבוצה. הוא שיחק בעונה האחרונה בקבוצת המילואים של יובנטוס ואף התאמן בחודשיים האחרונים עם הקבוצה הבוגרת. המגן הוא גם קפטן הנבחרת הצעירה של פרגוואי ונבחר במונדיאליטו ל-11 של הטורניר.

עם נחיתתו בארץ ולאחר מסע הארוך שהחל בפרגוואי והסתיים בירושלים עם עצירה בלונדון אמר השחקן: "הדרך היתה ארוכה ולקחתי 3 טיסות, אבל אני מרגיש נהדר והגעתי בלי בעיות. ממה שסיפרו לי – נחמד לגור כאן, האוכל כאן טוב, האנשים טובים ובכלל בתור שחקן האוהדים מתייחסים אליך בצורה הכי טובה שאפשר. התחלתי לשחק כדורגל בגיל 8 בבית הספר לכדורגל עם דפורטיבו לוקניו, ואז נכנסתי לסגל של נבחרת פרגוואי ושם גילו אותי האנשים של יובנטוס. הפכתי לשחקן של יובנטוס ולבסוף הגעתי לכאן לבית״ר. שמח להגיע למועדון גדול כזה"