אז מה קורה בקבוצות הנוער? תמונת מצב

משחק קבוצת הנוער נגד ק"ש
16 נובמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
איפה ממוקמת קבוצת הנוער? מה המשחק הבא של נערים א'? ואיזה ניצחון מרשים היה לנערים ג'? ניצלנו את היציאה לפגרה כדי לעשות סיכום בקבוצות מחלקת הנוער
כותב: מערכת האתר

בזמן שהקבוצות במחלקת הנוער נחות בפגרה, זה בדיוק הזמן שלכם להתעדכן במה שהם הספיקו לעשות עד עכשיו. אז מה היה לנו עד היום?

לאחר קיץ מעניין ועם שדרוג מערך השחקנים, קבוצת הנוער, תחת הדרכתו של המאמן שרון סבג, החלה את העונה עם ניצחון על הפועל חדרה. בהמשך ניצחו גם את הפועל ב"ש ובני סכנין בחוץ, ואת הפועל רמת גן בבית, מה שהביא את הקבוצה למיקום הרביעי בטבלה עם 14 נקודות. במאזן הקבוצה ארבעה ניצחונות, שתי תוצאות תיקו ושלושה הפסדים. לאחר הפגרה יפגשו הצהובים שחורים את הפועל ראשון לציון למשחק בית.

קבוצת הנוער

נערים א' יצאו לפגרה לאחר ניצחון 0:1 על הפועל חיפה שמדורגת אחרונה בטבלה. הקבוצה מדורגת תשיעית עם 12 נקודות לאחר שמונה מחזורי ליגה, כשבמאזנה ארבעה ניצחונות וארבעה הפסדים. לאחר הפגרה יפגשו את עירוני נשר למשחק חוץ.

נערים ב' פתחו את העונה כשבחמשת המחזורים הראשונים לליגה נחלו הפסדים. אך במחזור השישי ניצחו לראשונה את מכבי אחי נצרת בתוצאה 0:3. לאחר מכן ניצחו גם את עירוני נשר, הפועל רעננה ומ.ס אשדוד. לפגרה הקבוצה יצאה לאחר תיקו מאופס מול הפועל חדרה. לאחר שניים עשר מחזורי ליגה הקבוצה ממוקמת במקום ה-12 בטבלה עם 13 נקודות. לאחר הפגרה יתמודדו במפגש ביתי מול הפועל רמת גן.

קבוצת נערים ב

קבוצת נערים ג' יצאה לפגרה בתום שבעה מחזורים כשהיא מדורגת במקום השמיני עם 11 נקודות. במאזנה שלושה ניצחונות ביניהם 1:3 בדרבי מול הפועל קטמון ו-4:5 על מכבי תל אביב בחוץ, שתי תוצאות תיקו ושני הפסדים. במחזור השמיני יפגשו את מכבי הרצליה למשחק בית.

נערים ג'

קבוצות הילדים שיחקו עד היום ארבעה מחזורי ליגה. לאחר שינוחו בפגרה ויצברו כוחות ימשיכו לעבר המחזור החמישי ובינתיים ימשיכו להתאמן ולהתחזק.

מועדי המשחקים של כלל קבוצות הנוער יתעדכנו בהמשך, המשיכו לעקוב.