עם מגנים וצלחת אליפות: מחלקת הנוער סיכמה שנה

25 יוני 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בטקס מרשים ומרגש שנערך השבוע בבית וגן, מחלקת הנוער של בית"ר ירושלים סימנה עוד וי על עונת 2023/2024. מאות שחקנים צעירים, הורים, מאמנים ואורחים מיוחדים הגיעו לציין את סיום העונה באירוע שכלל נאומים, מתנות, והרבה אופטימיות.
כותב: מערכת האתר

שעות אחר הצהריים בבית וגן נראות בדרך כלל עמוסות בילדים בצהוב שחור שרצים על הדשא במטרה להשתפר ולזכות בכדור, אך הפעם עלו מאות מהם על הדשא במטרה אחרת – לציין את סיום עונת 2023/2024 של מחלקת הנוער. כל אחד מהשחקנים זכה לרגע של כבוד, כשהתאספו כולם לחגוג את ההישגים האישיים והקבוצתיים שהשיגו במהלך העונה.

האירוע נפתח בדברי ברכה של מיכל בן עמי, מנהלת מחלקת הנוער, שמלווה את המחלקה ונותנת מענה לכל דבר שצריך: "אני גאה בכם על המאמץ, ההתמדה והנחישות שהפגנתם לאורך כל העונה. כל אחד ואחת מכם תרם להצלחת הקבוצה, ואני בטוחה שהעתיד שלנו מלא בהצלחות נוספות. המשיכו לעבוד קשה ולהאמין בעצמכם, כי הדרך להצלחה עוברת דרך עבודה קשה והתמדה. זאת היתה עונה מאתגרת מאוד בגלל המלחמה והאירועים שקרו, אבל בסוף הצלחנו לעבור אותה, ואני מודה לכולם על כך. מהנהלת המועדון, הצוות המקצועי, המאמנים וכמובן בזכותכם, השחקנים וההורים".

בהמשך הטקס, חולק לכל ילד מגן אישי עם תמונה והמספר שלו, וכבוד מיוחד לקבוצת נערים ג' צפון, שזכתה באליפות והניפה את הצלחת.

בן עמי הוסיפה בדבריה: "העונה הזו הייתה מלאה באתגרים, אך גם בהצלחות וברגעים בלתי נשכחים. למדנו הרבה, התחזקנו וגדלנו יחד. אני רוצה להודות לצוות המאמנים המסור ולכל ההורים על התמיכה הבלתי פוסקת. אנחנו כבר מסתכלים קדימה לעונה הבאה ומכינים את עצמנו להמשיך ולגדול."

המועדון כבר החל את ההכנות לעונה הבאה, כשערך מבחנים לילדים ונערים שרוצים להצטרף לקבוצות הליגה. גם האקדמיה ערכה יום פתוח נהדר ואוטוטו ייצא לדרך מחנה האימונים וגם הקייטנה של המועדון. כל הפרטים ברשתות החברתיות ובאתר של בית"ר.