סוף שבוע של משחקי ליגה וגביע במחלקות הילדים והנוער

9 מרץ 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הנוער שלנו חוזר לשחק אחרי פגרה, קבוצת ילדים ג' במשחק חוץ מול הפועל ת"א, וקבוצות טרום א' וב' בחצאי גמר גביע המדינה. כל הפרטים בפנים
כותב: כותרת האתר

לאחר עוד סוף שבוע גדוש במשחקים ופגרה של קבוצות הנוער שלנו, אנו יוצאים לעוד סופ"ש מלא במשחקי ליגה וגביע של מחלקות הנוער והילדים שלנו, כאשר מתוך 11 משחקים, 3 משחקים בלבד יערכו בבית וגן בעוד ה-8 האחרים יערכו בשלל מגרשים ברחבי הארץ.

אז בואו נתחיל לפי סדר המשחקים. את המשחק הראשון של סוף השבוע תיפתח קבוצת טרום ב' בהנהגתו של המאמן דדי פרויד, כשתארח ביום שישי בבית וגן את עירוני מודיעין במשחק מסקרן בחצי גמר גביע המדינה (14:30, סינטטי עליון). את השבת שלנו תפתח קבוצת ילדים א' צפון בראשותו של המאמן ליאון מיאלי כשתתארח בפ"ת אצל הפועל מחנה יהודה (9:00, פ"ת מחנה יהודה).

בנוסף, קבוצת ילדים א' עם המאמן משה מור, תצא ביום שבת גם היא לפתח תקווה למשחק חוץ באצטדיון המושבה מול מכבי פ"ת (10:15). קבוצת ילדים ב' בהנהגתו של המאמן ישראל צברי תתארח במשחק חוץ באצטדיון הסופרלנד אצל הפועל ראשון לציון (10:40). קבוצת נערים א' עם המאמן תומר מסיקה תצא גם היא למשחק חוץ כאשר תתארח אצל בית"ר טוברוק באצטדיון טוברוק נתניה (11:00).

קבוצת נערים ג' בהנהגתו של המאמן אביאל אלימלך תתארח במגרש פארק רעננה למשחק חוץ מול הפועל רעננה (12:45). קבוצת הנוער שלנו בהנהגתו של המאמן, סמי מלכה, תחזור לשחק לאחר הפגרה בשבוע שעבר כשתתארח באצטדיון בחדרה אצל הפועל חדרה בשבת (14:00). את השבת שלנו יסיימו הצהובים שחורים במשחק של קבוצת נערים ב' בהנהגתו של המאמן חיים בנדה, כשתארח בבית וגן את הפועל הרצליה (19:00), וזאת לאחר הניצחון 1:3 בשבוע שעבר מול אגודת ספורט אשדוד.

ביום ראשון תשחק ילדים ג' עם המאמן ליאור קן דרור נגד מ.ס אשדוד בבית וגן ביום ראשון (בית וגן, 18:00, סינטטי תחתון). את השבוע העמוס של המחלקה נסיים עם שני משחקים מרתקים שיערכו ביום שלישי. קבוצת ילדים ג' תצא למשחק השני בתוך שלושה ימים כשתתארח במפגש מרתק במגרש בוולפסון אצל הפועל ת"א (15:30), בעוד טרום א' בהנהגתו של המאמן סימן טוב כהן תשחק באצטדיון רמת גן מול הפועל ב"ש במסגרת חצי גמר גביע המדינה, וזאת לאחר שעברה לרבע הגמר עם ניצחון ענק 2:4 על מכבי פ"ת.

אנו מזמינים אתכם לבוא ולתמוך בצהובים שחורים שלנו הצעירים שלנו במשחקים שלהם. יאללה בית"ר!