"אחראים למצב הרוח של העיר": בית"ר הרימה כוסית לשנה החדשה

13 ספטמבר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
אנשי המועדון, ביחד עם ראש העיר, משה ליאון ובעלי המועדון, ברק אברמוב, התכנסו להרמת כוסית ולברכות לעונה החדשה. הבעלים אמר: "רוצים לעשות עוד צעד קדימה"
כותב: assaf nachum

בית"ר "גשם" ירושלים ערכה היום (רביעי) את טקס הרמת הכוסית המסורתית לכבוד השנה החדשה, בה נכחו ראש העיר, משה ליאון, בעלי המועדון, ברק אברמוב, מנכ"ל המועדון, כפיר אדרי, הספונסרים של המועדון וכמובן כל הצוות המקצועי, השחקנים, הצוות של מחלקת הנוער וקבוצת הנשים. באי האירוע התפנקו באוכל משובח, עליו היה מופקד כמובן השף שלנו, אסף סבח.

בטקס, שנערך במתחם האימונים בבית וגן, הרימו ברק אברמוב ומשה ליאון כוס יין לחיי השנה החדשה, כשראש העיר בירך ואמר: "כיף להיות כאן, עברה על בית"ר שנה טובה מאוד לדעתי. ידענו עליות ומורדות אבל אני רוצה להודות לבעל המועדון, האיש היקר ברק אברמוב, שמגיעות לו הרבה מחיאות כפיים. אני זוכר שבשנה שעברה לא ידענו מה קורה עם בית”ר וסיימנו עם גביע. הכול בזכות ברק, הצוות המקצועי והשחקנים.

“ברק, עברתי איתך כמה דברים וגיליתי שיש לך אופי, אני גאה בך כל כך, שמח שיש לבית”ר בעלים כמוך והבאת את בית”ר לגביע, אף אחד לא היה חולם על זה בראש בשנה שעברה. חיזקתם את הקבוצה בזמן האחרון, אני עוקב וזה חשוב לי ולעיר. ירושלים אוהבת אתכם בית”ר, בכל מקום שואלים אותי מה עם בית”ר. אתם אחראים למצב הרוח של העיר".

בעלי המועדון, ברק אברמוב, אמר: "חג שמח, שנה טובה, שנה שעברה בזמן הזה באנו לפה להרמת כוסית לשנה החדשה והמצב לא היה טוב, הייתה עננה סביב המועדון ותוצאות לא טובות, אבל אמרתי שאני מאמין בצוות המקצועי ובשחקנים. עכשיו, עם ההצלחה באה הציפייה ממני כבעלים ומהשחקנים והצוות המקצועי, לעשות עוד צעד קדימה.

“השנה חרגתי ממה שציפיתי, הכנסתי את היד לכיס כדי לעשות קבוצה יותר טובה, תקציב השחקנים עלה ויש קהל שמצפה מאיתנו, נבוא צנועים וביחד ורק ככה נעשה הצלחה. אני רוצה שהמועדון הזה יהיה מחויב לצבא האוהדים שלנו, אנחנו חייבים עבור הקהל שלנו לעשות הכי טוב שאפשר, המועדון הזה המקום שלו בטופ של הכדורגל הישראלי.

“מקווה שנעשה שנה טובה ומוצלחת, תודה לראש העיר, התקציב שהעמדת לחידוש הדשא בבית וגן כבר הושג, תודה לראש העיר שמראה כמה בית”ר חשובה לו. תודה לכפיר אדרי ליוסי אבוקסיס לכל הצוות שלו, לספונסרים שמלווים אותנו ולנציגי האוהדים שבלי האוהדים אין מועדון. מאחל אחדות בתוך המדינה שלנו, יאללה בית”ר”.

אופיר קריאף הוסיף: “שנה ראשונה שאנחנו פותחים בלי חוסר וודאות ויש ציפיות מאיתנו. נעשה הכול בכדי לעמוד בציפיות, בעזרת השם נמשיך את הסוף של העונה שעברה, בהצלחה למחלקת הנוער שבעזרת השם השנה יחיו אותה מחדש”.