חג שמח: בית״ר ירושלים מקבלת את השנה החדשה

21 ספטמבר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצהובים שחורים קיימו את הרמת הכוסית המסורתית לשנת תשפ״ג. ברק אברמוב בירך את השחקנים: ״יש לנו שחקנים טובים שיכולים להוציא אותנו ממקום שאנחנו נמצאים בו. הכי חשוב שבית״ר חיה ובועטת״
כותב: מערכת האתר

בנימה אופטימית ועם הפנים קדימה לחגים ערכה היום (רביעי) בית״ר ״גשם״ ירושלים את הרמת הכוסית המסורתית של המועדון בהשתתפות בעלי הקבוצה ברק אברמוב, מנכ״ל עיריית ירושלים, איציק לארי, הנהלת המועדון, הצוות המקצועי, השחקנים ועובדי המועדון.

באירוע עצמו, שנפתח בארוחת בשרים עשירה בניצוחו של שף המועדון אסף סבח, בירך בעלי הקבוצה, ברק אברמוב ואמר: ״פתיחת שנה זו התחלה חדשה, כמו שכולם יודעים אנחנו בהתחלה לא טובה, אבל אני יחסית רגוע ומאמין בצוות המקצועי ובשחקנים שנמצאים פה היום.

"אני רואה שאומרים וכותבים שצריך להביא שחקנים, אם הייתי חושב ככה הייתי מביא עוד מספר שחקנים אבל אני יודע שיש לנו שחקנים טובים שיכולים להוציא אותנו מהמקום שאנחנו נמצאים בו היום. אני מאמין ביוסי שיעשה את השינויים שצריך".

"אני רואה אתכם השחקנים מלוכדים וכשאני רואה איך אתם ביחד גם בתקופה פחות טובה אז אני רגוע. אני בטוח שהעתיד יראה טוב, לא בטוח שלהביא הרבה שחקנים זה הפיתרון, נביא שחקן או שניים. אנחנו יודעים שאנחנו הולכים לתקופה לא קלה, אבל הכי חשוב שבית״ר חיה וקיימת. אני רוצה להודות לכל מי שהגיע לכבד אותנו, תודה לנציגי העירייה. מאחל לכולם שנה טובה ובריאות״.

אחריו עלה גם מנכ״ל עיריית ירושלים, איציק לארי, לברך את הקבוצה והוסיף: ״נכון, לא פתחנו את העונה בצורה טובה, אבל לפני כמה חודשים יכולנו רק לחלום על ליגת העל. זכינו בבעלים וצוות מצויין, מאמן מצויין כמו יוסי אבוקסיס וכולנו אופטימיים שעם חיזוק נכון בית״ר תעלה למעלה.

"צריך לזכור את מה שהקהל שר – ׳האימפריה עוד תחזור׳. אני רוצה להודות לברק אברמוב על ההשקעה וכל מה שעשה לטובת בית״ר, אנחנו נמשיך לסייע לבית״ר, בית״ר זה מוסד חשוב לעיר ירושלים״.

המועדון רוצה להודות לכל מי שלקח חלק באירוע, לאסף סבח על תרומתו הענקית לקבוצה, דיג׳י אורנג׳ ולכל המכובדים שכיבדו אותנו בנוכחותם.

מפה אנו רוצים לאחל לכם, אוהדים יקרים ואהובים שלנו, חג שמח ושנה טובה. מי ייתן והשנה שתבוא, תבוא עלינו לטובה. נתראה במגרשים!