בית"ר "מילניום" ירושלים הרימה כוסית לפתיחת השנה. חוגג: "הגביע מסמל משהו"

משה חוגג עם משה ליאון וגביע הטוטו
26 ספטמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
עשרות מוזמנים, ביניהם ראש העיר משה ליאון וחה"כ ניר ברקת שנשאו דברים, הגיעו לאחל שנה טובה. הבעלים הוסיף: "מקווה שיום אחד נשמע כאן את המנון ליגת האלופות"
כותב: מערכת האתר

עשרות מוזמנים הגיעו הבוקר (חמישי) לטקס הרמת כוסית של הקבוצה שלנו, בית"ר "מילניום" ירושלים. לאירוע, אליו הגיע כל סגל הקבוצה, ספונסרים, הצוות המקצועי ועוד מוזמנים.

חבר הכנסת ניר ברקת: "בית"ר ירושלים השתנתה לחלוטין. יישר כוח לכם, לקבוצה ולבעלים. מי שלא מבין את הנשמה של בית"ר ירושלים לא מבין את הנשמה של ירושלים. המותג הוא שם נרדף לעיר בהרבה מאוד מובנים. זה מקרין על עיריית ירושלים. כשלמותג יש בעיות, זה מקרין גם על ירושלים ועל תהליכים שקורים כאן. אין נכס חשוב מהתהליכים שעושים כאן. אני חושב שהגביע הגיע גם בגלל שהקבוצה עם אוירה נכונה.

"החיבורים מאוד חשובים בעיר הזאת. דגלנו תמיד בחיבורים. יצרנו דינמיקה של חיים ביחד – ימין ושמאל, וחרדים וחילוניים. גם למדינה שלנו, גם לעיר שלנו, וגם לכדורגל. מקווה לראות אתכם עולים מעלה מעלה".

משה חוגג, ניר ברקת ומשה ליאון

ראש העיר, משה ליאון הוסיף: "אני אוהד בית"ר מילדות, נעשה מאמץ ואנחנו עובדים בצמוד עם הקבוצה לדאוג לחניות. גם שאטלים ממקומות שונים בעיר. אנחנו משקיעים בזה הרבה כסף, כדי שיבואו כמה שיותר אוהדים וקהל. אני רוצה להודות למשה חוגג על כל מה שאתה עושה עבור בית"ר, עבור ירושלים. אנחנו ממש מעריכים אותך על מה שאתה עושה. מאחל לך שתהיה שנה טובה. אנחנו תושבי ירושלים מאוד אוהבים אותך על מה שאתה עושה. שתהיה לכולנו שנה טובה, כתיבה וחתימה טובה".

משה חוגג אמר: "זאת פעם שלישית שלי כבעלים בהרמת כוסית, ואיזה הבדל באנרגיה. תמיד הגענו אחרי הפסדים, עם אנרגיה ירודה, וכשאנחנו בתוך העשייה הראש למטה עסוק בעשייה, רק אחר כך אתה מבין מה בנית ומה עשית. במיקרו היה לנו חודש מעניין. כשאנחנו מסתכלים על בית"ר עצמה, יש פה גביע שזכינו בו אחרי 10 שנים. זה גביע שמסמל משהו. כשאתה משקיע הרבה כסף והרבה לב בקבוצה. כשיש רגע קשה אחרי רגע קשה, אז זה מאכזב. אני מאוד שמח ומרגיש שהקב"ה נותן לי סימן שהכל לטובה, והגביע הזה בשבילי הוא היה הסימן הזה. הוא הראה לי שזאת הדרך. היתה לי שיחה עם השחקנים ודיברנו על זה שכאשר הולכים, בסוף יהיו תוצאות. זאת חוכמה קטנה מאוד, אני חווה את זה כל חיי. אני מאוד שמח שהסימן הזה הגיע. שמח לראות ולהבין איזו שימחה אנחנו מביאים בעקבות הניצחון הזה. זאת מצווה בשמיים לשמח כל כך הרבה אוהדים. הראיתי את זה לאשתי ולילדים. איזה כיף. אנשים קמים בבוקר עם חיוך. אנחנו סה"כ אחרי שנה וחודשיים, ומקווה שבראי של עוד 10 שנים נראה הרבה מאוד תארים. החלום הגדול שלי הוא שיום אחד תהיה כאן מנגינת ליגת האלופות בטדי".

הגשמתי לא מעט, זה תמיד נראה רחוק בהתחלה. אנחנו עקשניים ונחווה הרבה רגעים מאכזבים קשים ומאכזבים, הרבה יותר מטובים, ככה זה בחיים. צריך להתמיד בדרך".