טימוטי מוזי במפגש עם מחלקת הנוער: "אף אחד לא יכול לקחת לכם את החלום"

10 ינואר 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מחלקת הנוער של בית"ר ירושלים ממשיכה בפרויקט ההעשרות שלה ולאחר מפגשים עם מספר שחקנים בעבר, הגיע תורו של הקשר הלוהט, שסיפר על מה שעובר עליו עכשיו וגם איך לא נשבר בעבר
כותב: מערכת האתר

מחלקת הנוער של בית"ר ירושלים עוברת מתחילת העונה לא מעט אירועים ופעילויות, כשגם בתקופת תחילת המלחמה, כאשר לא ניתן היה לערוך אימונים, המועדון התגייס עם אנשים רבים כדי להפעיל את המחלקה כמה שניתן.

אחד הדברים שהועלו על ידי השחקנים והצוות הוא הרצון לקבל העשרות ושיחות עם שחקנים כדי שהילדים יוכלו לקבל טעימה מעולם הבוגרים. לאחר שערכו מספר שיחות עם אורי דהן, עדי יונה, איציק קורנפיין ועוד, הגיע הפעם תורו של הכוכב התורן של הקבוצה הבוגרת, טימוטי מוזי, להגיע ולדבר עם הילדים והנערים. ההרצאה, שהתקיימה אמש בבית וגן, היתה מרתקת ועשרות מחברי המחלקה הגיעו לאירוע, שאורגן על ידי המאמן המנטלי של המחלקה, אוהד בק.

ההרצאה, שארכה כששעה, היתה מרתקת, והשחקנים הצעירים לא "ריחמו" על טימוטי, ושאלו אותו את השאלות הקשות וגם אלה שגרמו לצחוק והיו קלילות יותר. מדובר בחלק ממפגשי העצמה והעשרה. מוזי דיבר על החשיבות של תזונה נכונה, מנטליות בראש, וללכת לכיוון שאתה מאמין ולא לאן שמנסים לדחוף אותך.

"פגשתי אתמול ילדים ונוער נהדרים, שמחפשים את הדרך להצליח ורוצים לשמוע כל טיפ אפשרי. דיברנו בין היתר על התמדה, ועל התמודדות עם קשיים, על החלק המנטלי, דיברנו רבות על זה שבתחילת הקריירה שלי לא שיחקתי הרבה, גם בתור ילד. איך זה השפיע ומה עשיתי כדי כן להיספר. כן הכרחתי את עצמי לדחוף את עצמי ולא להוריד את הראש ולפרוש. ההתחלה הקשה, מה עשה את הסוויץ' בראש. המסר העיקרי היה – יש לכם חלום שאתם רוצים לשחק בקבוצה גדולה? אתם מדמיינים את זה? זה הכוח שצריך לתת לך את האפשרות לקום בבוקר. אף אחד לא יכול לעצור אותך מלחלום". המפגש הסתיים כמובן, איך לא, עם עשרות צילומי סלפי של השחקנים הצעירים, שרוצים להיות יום אחד בדיוק כמו טימו.