גריגורי מורוזוב נחת, חתם והצטרף לבית"ר "גשם" ירושלים

31 ינואר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המגן הרוסי, שמגיע מהליגה הסלובנית יהיה חלק מהסגל עד לסיום העונה, עם אופציה לעונה נוספת. זהו הרכש הרביעי של המועדון בחלון ההעברות, ומה היה לו להגיד לאוהדים?
כותב: assaf nachum

בית"ר "גשם" ירושלים שמחה להודיע על החתמתו של המגן השמאלי, גריגורי מורוזוב, ממוצא רוסי, אשר שיחק בשנים האחרונות בליגה הסלובנית הראשונה. מורוזוב, שמתנשא לגובה של 1.84 מטרים, בן 28, שיחק בעברו גם בנבחרת רוסיה הצעירה, מגיע אלינו מקבוצת סלייה הסלובנית, כשבאמתחתו 14 הופעות ליגה העונה, ויכול גם לשחק בעמדת המגן הימני במידת הצורך.

מורוזוב, ששיחק בעבר בדינמו מוסקבה ואופה, נחת בשעות הצהריים בנתב"ג, הגיע לירושלים ועבר בדיקות רפואיות כדי להצטרף לסגל הקבוצה. מורזוב חתם בקבוצה באמצעות סוכנו ירון ברנס עד לסוף העונה, עם אופציה לעונה נוספת. המגן, שהגיע לאחר הנחיתה לבית וגן, אמר לאתר הרשמי לאחר החתימה: "שמעתי רבות על בית"ר ירושלים, ומהרגע הראשון של המשא ומתן הוא היה רציני מאוד. כיהודי, שמעתי רבות על המועדון והאוהדים ואני שמח מאוד להגיע לכאן. הבנתי שהמטרה כעת היא לעלות לפלייאוף העליון ולהתקדם בגביע ומקווה שאתרום כמה שאפשר".

זהו הרכש הרביעי של בית"ר בחלון ההעברות הקרוב לאחר שתמיר עדי הגיע מקרית שמונה, מיגל סילבה ממאוריטניו וסרגיי בורודין מאופה.

יאללה בית"ר!