דור מיכה: ״תמיד אמרו לי שבית״ר זאת חוויה אחרת״

13 יולי 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקשר שהגיע למועדון התפנה לראיון קצר במהלך מחנה האימונים וסיפר על ההרגשה ועל הציפיות שלו לעונה
כותב: מערכת האתר

דור מיכה הוא ללא ספק אחד השמות המסקרנים ביותר שהגיעו למועדון בקיץ האחרון. מיכה, שהגיע ביום שישי האחרון למחנה, השתלב בצורה פנטסטית ורגע לפני שהמחנה מסתיים התפנה לראיון לאתר הרשמי של המועדון.

דור, ברוך הבא. כשאומרים לאוהדים של בית״ר דור מיכה זה בעיקר זכרונות לא ממש נעימים שיש ממשחקים נגדך

״כן, אני יודע. צריך להחזיר לאוהדים שלנו הרבה. לדעתי זאת הקבוצה שהבקעתי נגדה הכי הרבה אז באמת אני בא בכל הכוח לפצות על זה״.

דור סיפר על ההגעה לבית״ר ואמר: ״הכל קרה די מהר, גם העניין עם באר שבע שהודיעו שאני לא יוצא ופתאום ההתעניינות של בית״ר, אלה היו כמה ימים של טירוף.

אני הרגשתי את זה מהקהל ופעם ראשונה שהרגשתי את העוצמות של המועדון הזה. כל הזמן שמעתי משחקנים ששיחקו פה וגם משחקנים שהיו איתי במכבי ובבאר שבע על המועדון, תמיד אמרו לי כל המועדונים גדולים וכל המועדונים זה כיף אבל בית״ר זה משהו אחר. זה משהו שלא חווית בחיים ומאחלים לך שתחווה את זה.

״אז באמת בימים האלה שהיה משא ומתן ודיבורים הרגשתי את העוצמות וכמות ההודעות שקיבלתי אי אפשר להסביר וכמות האהבה המטורפת ורק תבוא ויהיה לך כיף ונדאג לך. זה באמת עשה טוב על הלב וגרם להחלטה להגיע לפה״.

הגעת למחנה והשתלבת מהר

״זה מרגיש כמו בית מהיום הראשון. קיבלו אותי פה הכי טוב שיש, גם הצוות, גם השחקנים. וכולם מסביב והיתה לי כניסה חלקה ואני מקווה שזה יעיד על העתיד ומה שהולך לבוא״.

״מרגיש טוב מאוד, פיזית. באתי בכושר טוב כי התאמנתי וגם פה אני מרגיש כמובן שצריך לשחק משחקים ולקבל כושר משחק אבל האימונים בקצב מאוד גבוה ומכינים אותנו כמו שצריך ככה שנבוא בכל הכוח לתחילת העונה״.

שני אתגרים גדולים לפנינו, אלוף האלופים ואירופה

״זה כיף גדול, מועדון כזה גדול כמו בית״ר צריך תמיד לשאוף להיות תמיד במעמדים האלה ואני בטוח שנהיה בעתיד. זה תואר מדהים. יצא לי לזכות בתואר הזה עם שתי קבוצות, וזאת הרגשה מדהימה. אז נעשה הכל בשביל להביא את התואר הזה. אירופה זאת חוויה מטורפת ואני מקווה שנעשה דרך טובה ויפה ונביא הרבה כבוד״.

אנחנו נמצאים בסיטואציה שהגיעו שחקנים ותיקים ורעבים

״זה תהליך בניה שאנחנו רק בהתחלה שלו. ממה שאני חווה בשבוע הראשון יש פה כימיה מאוד טובה בין השחקנים עצמם ובין הצוות לשחקנים שזה מאוד חשוב. כולם מבינים את החשיבות של להיות במועדון הזה יש פה שחקנים שהיו בטופ של הכדורגל הישראלי ומקווה מאוד שזה יידבק בכולם פה.

איך זה היה נראה מבחוץ?

״טירוף, ראיתי את הגמר בבית עם חברים ויכולת להרגיש את העוצמות ואת האווירה שהיתה שם דרך הטלוויזיה. השחקנים ששיחקו במשחק אמרו לי שלא הרגישו דבר כזה מהחיים. זה רק מראה כמה פוטנציאל יש למועדון עם הקהל המטורף הזה ושזה צריך להיות משהו שהוא לא חד פעמי. בית״ר צריכה להיות במעמדים האלה באופן תמידי״.

דור סיפר גם על המספר 15 וגם משהו שלא ידענו עליו. הראיון המלא מחכה לכם בעמוד הרשמי של ביתר ביוטיוב ובאתר.