מתכוננים לעונה: שחקני הקבוצה ערכו בדיקות בזק בקופת חולים מאוחדת

17 אוגוסט 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
לאחר הניצחון על אשדוד, הגיעו השחקנים (ששהו בצום) אל המעבדה, שם ערכו בדיקות דם, שתן ואקו לב. יו״ר המועדון אלי אוחנה: "מודים על ההתגייסות של הקופה למען המועדון"
כותב: מערכת המועדון

לאחר שרשמנו אמש את הניצחון הראשון שלנו העונה, ולאחר לילה מלא אדרנלין (כמו שקורה לאחר כמעט כל משחק), הגיעו הבוקר כל שחקני בית"ר ירושלים למרכז הרפואי של "מאוחדת" ברחוב הטורים בירושלים, על מנת להתכונן למסע האירופי שלנו. שחקני הקבוצה התייצבו בשעה 9:00 וערכו בדיקות משלימות על מנת להירשם לאירופה ולליגה, ערכו בדיקות דם ושתן, וכמו כן בדיקות אקו לב. מהבדיקות המשיכו השחקנים (שהיו בצום) אל בית וגן על מנת לערוך את אימון השחרור.

נציגי מאוחדת שנכחו בבדיקות של שחקני בית"ר היו מנהל מחוז ירושלים עופר משולם, סגנו עופר שם-טוב, ד"ר מנחם ביתן הרופא המחוזי של מאוחדת בירושלים, יהודה לוי מנהל השיווק המחוזי והנהלת המרכז הרפואי הטורים.

עופר משולם, מנהל מאוחדת במחוז ירושלים: "בית"ר ירושלים וקופת חולים מאוחדת מהוות חלק בלתי נפרד מהעיר ירושלים . קיבלנו אתמול פנייה מבית"ר לערוך בדיקות רפואיות לשחקנים, מיד נרתמו לעניין והעמדנו לרשותם את הצוותים הרפואיים המקצועיים שלנו במחוז . ערכנו לשחקנים מספר בדיקות בניהן בדיקות דם ואקו לב על מנת לאפשר להם לעלות על המגרש בצורה בריאה ובטוחה יותר. מאוחדת משקיעה מאמצים ומשאבים רבים לאורך כל השנה לקידום הבריאות בירושלים והסביבה. אנו רואים בספורט משאב חשוב ומרכזי כחלק משמירה על אורח חיים בריא ונכון. אנו מאחלים לבית"ר ירושלים עונה מוצלחת".

יו״ר המועדון, אלי אוחנה, אמר: "אנו מודים למאוחדת על ההתגייסות הגדולה לטובת המועדון. מדובר במשהו שהוא לא מובן מאליו ובעזרה גדולה עבורינו. אנו נמשיך את שיתוף הפעולה בין הצדדים ומקווים שנתראה רק בנסיבות של בדיקות ואירועים משמחים".

קופת חולים מאוחדת הינה הקופה הגדולה בירושלים עם למעלה מחצי מיליון מבוטחים בירושלים והסביבה. מאוחדת נמצאת בפריסה רחבה במיוחד עם 320 נקודות שירות ברחבי ירושלים והסביבה ובהן כ-1100 רופאים ומאות אנשי מקצועות הבריאות.