יצחקי: "יש עבודה רבה וקשה לפנינו. צריכים להחזיר לקהל על המגרש"

22 פברואר 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה החדש והבלם אורי דהן התראיינו לקראת המשחק הביתי מול נתניה: "חייבים ניצחון בשבת בכל מחיר"
כותב: מערכת האתר

לקראת המחזור ה-23 של ליגת ONE ZERO בו תפגוש בית״ר "גשם" ירושלים את מכבי נתניה, משחק שיהווה גם את הבכורה של ברק יצחקי על הקווים בטדי, דיברו היום המאמן החדש ובלם הקבוצה אורי דהן.

יצחקי דיבר ראשון: "כמו שאמרתי במסיבת עיתונאים הראשונה, אף פעם לא הסתרתי את הרגכשות שיש לי למועדון הזה, בסוף סגרנו מעגל אחרי כל כך הרבה שנים ועכשיו מסתכלים לקראת המשחק שיש לנו בשבת. צריך להתכונן בצורה הכי נכונה וטובה כדי לעשות את התוצאה שאנחנו מצפים לעשות.

 
התחלנו, עשינו כמה אימונים בודדים, אין הרבה זמן לשחקנים להכיר אותי והפוך. אני ראיתי מה שאני צריך לראות מהתקופה האחרונה. יש עבודה רבה לפנינו וקשה, וכדי להביא תוצאות טובות אנחנו קודם כל צריכים לשנות את התפיסה ולהשקיע. אם לא נשקיע הרבה יותר, כנראה שהתוצאות לא יהיו טובות.

על הקהל: "מהרגע שפורסמה ההודעה הרשמית, אני מקבל המון תמיכה והאוהדים של בית"ר ידועים באהבה שלהם למועדון. מאמין שיהיה משחק מאוד ביתי עם הקהל שלנו שיגיע בהמוניו ונקווה לשמח אותו בסוף, בסוף הוא דוחף אותנו ואנחנו צריכים להחזיר על המגרש לו ולמועדון.

מכבי נתניה מגיעה בתקופה פחות טובה מבחינתם, בעיקר אחרי המשחק האחרון, אבל קבוצות שמגיעות במצב כזה הן הכי מסוכנות. משחק מאוד קשה, מול קבוצה מאומנת. אנחנו צריכים לעבוד הרבה יותר קשה מהם, ולרצות הרבה יותר ועם הנקודות הטקטיות שלנו אנחנו נצטרך לעשות את העבודה ולנצח את המשחק.

אורי דהן דיבר גם הוא: "שבוע לא פשוט בתקופה לא פשוטה, אחרי ההפסד לסכנין. יש צוות חדש, מאמנים חדשים ואנחנו כאן בשביל לשנות את המצב. השחקנים אחראים על הכל. מקווה שנצא מכאן לדרך חדשה. תמיד אפשר להיאחז בדברים חיוביים, בעיקר שמגיע צוות חדש ומלמד אותנו מהדברים הבסיסיים ועד הטקטיים. המשחק הבא הוא על החיים שלנו, כמו כל משחק בליגה הזאת אבל זה במיוחד. אנחנו צריכים אותו שיתמוך בנו ויחזיר לנו על המגרש.

"כולם רואים את המצב שלנו בטבלה, כמה נקודות למעלה ונקודה אחת למטה, אנחנו חייבים ניצחון בשבת בכל מחיר, בעבודה קשה, ואני מאמין שזה יקרה".