גל כהן לאחר ההפסד לחיפה: "צריכים להביא ניצחון במקום אחר. השחקנים החדשים יוסיפו איכות ותחרות"

11 פברואר 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה התראיין בסיום המשחק מול הירוקים: "לוקח הרבה דברים טובים מהמשחק. כולם המשיכו לנסות ולשחק עד הסוף"
כותב: מערכת האתר

אמנם הפסדתם אבל לא התפרקתם
"אני שונא להפסיד, אבל באמת לא באנו להתבטל מול מכבי חיפה, באנו לשחק כדורגל. עלינו עם הרכב מאוד התקפי, אני חושב שהמחוייבות שהשחקנים נתנו והפיזיות שהם נתנו וההשקעה – אני לוקח דברים טובים. חבל על הדקות שקיבלנו את הגול כי לקבל גול בדקה ה-46׳ כשהכדור אצלנו בחצי המגרש של היריב, מצד שני פעולה של שחקן באמת טופ. צריך להביא ניצחון במקום אחר".

 
לגבי הגול של חליאלי בתוספת הזמן
"אני חושב שזה חוסר הבנה של הסיטואציה. בדקה ה-46׳ נגד מכבי חיפה, מרוב שהרגשנו טוב במשחק, היינו צריכים לגמור את השעון ולרדת למחצית בתיקו 0:0. מצד שני החזרה להגנה היתה טובה. היו שם 4-5 שחקנים לפני הכדור, חליאלי עשה פעולה ענקית, אין לי טענות. בגול השני יש לי איזה משהו שאני כן חושב שיכלנו לא לקבל את הגול הזה. אבל שוב אני לוקח הרבה דברים טובים מהמשחק הזה. שחקנים באו, שיחקו, גם החילופים שנכנסו. גם בדקה ה-90׳ המשיכו לנסות ולשחק".

לגבי ההחמצות בהתקפה
"קשה לנו להבקיע, זה משהו שמלווה אותנו כל העונה. מצד שני אני יכול להגיד שוב – השחקנים בחלק הקדמי עשו עבודה ונלחמו ועבדו ורצו והאמינו ולא וויתרו. נצטרך למצוא את האיזון הזה, את התחכום הזה. אני חושב שגם ניקה יכול להוסיף לנו איכות אחרי שהוא ייכנס קצת לכושר".