אבוקסיס: "חייבים נקודות נגד ריינה"; אשכנזי: "צריכים לייצר מומנטום"

16 ינואר 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמן התראיין לקראת המשחק שיתקיים בטדי, והבהיר: "אופיר קריאף לא משוחרר, הוא חלק חשוב מהקבוצה". הקשר הוסיף על רצף המשחקים: "זה המקצוע שלנו, חייבים להתאושש"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים ממשיכה בהכנות שלה למשחק נגד בני ריינה שיתקיים מחר (רביעי, 19:45, אצטדיון טדי) כשהניצחון על הפועל חדרה והתוצאות האחרות בליגה, קירבו את בית"ר שוב לאזור הפלייאוף העליון.

אימון הקבוצה הוקדם על מנת לאפשר לאנשי המועדון להגיע להלווייתו של דרור קשטן ז"ל, שנפטר אתמול והיה חלק בלתי נפרד מהמעודון שלנו. המועדון, ביחד עם כל הליגה, ינציח את זכרו מחר בפתיחת המשחק בטקס מיוחד.

מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס אמר: "היה לנו משחק מצוין נגד חדרה, גם מבחינת תוצאה וגם מבחינת מצבים. אמנם החמצנו הרבה, ונצטרך לשפר את זה, אבל כמו שאמרנו, כדי להגיע לפלייאוף העליון נצטרך לייצר רצף משחקים טוב. זה משחק נגד קבוצה שמתמודדת איתנו על המקום בפלייאוף. קבוצה שאם אנחנו רוצים להתקדם בטבלה אנחנו חייבים לקחת את הנקודות מהמשחק הזה".

 
אבוקסיס שם סוף גם לספקולציות שהיו במהלך השבוע לגבי הקפטן, אופיר קריאף, ואמר: "שיהיה ברור, אני לא משחרר את אופיר קריאף, זה משהו שלא עלה על הפרק מבחינתנו, לפעמים מגיעים למצב ששחקנים פחות משחקים, ויש קרב על ההרכב, אז יש ביקוש לשחקנים ובינואר יש כל מיני ספקולציות. אנחנו מבחינתנו זה לא על הפרק לשחרר את אופיר. זה לא על הפרק. הוא שחקן ותיק פה. אנחנו הולכים לעונה ארוכה. נכון שבתקופה האחרונה הוא פחות משחק אבל מבחינתי הוא שחקן חשוב בסגל. יש לנו עונה ארוכה ונצטרך להשתמש בכל השחקנים שיש לנו בסגל".

יוסי דיבר על המומנטום ועל הטבלה הצפופה: "כל קבוצה שרוצה להצטרף לפלייאוף העליון, עושה רצף משחקים טוב ופתאום מלהיות למטה, אתה מוצא את עצמך למעלה. זה מה שאנחנו צריכים לעשות. אנחנו צריכים ליצור רצף, להיות יציבים במשחק שלנו ובתוצאות שלנו. יש שיפור במשחקים שלנו ובדרך שאנחנו משחקים, אבל אנחנו צריכים להביא מזה הרבה יותר נקודות. אני מקווה מאוד שזה מה שיקרה, כי זה משחק מול קבוצה חזקה שעושה עונה טובה, ואנחנו בקרב ישיר מולם".

אבוקסיס התייחס לשילוב הנפלא של הצעירים השנה, שמספקים גם קבלות: "אני מאוד שמח שבבית"ר ירושלים יש שחקנים שגדלו במחלקת הנוער ותופסים מקום בהרכב שלנו. הם משמעותיים, וכל אחד מהם שיהיה טוב מקבל את ההזדמנות שלו. אנחנו עוקבים אחרי כל השחקנים במחלקת הנוער. אם יש מישהו שירשים ויגיע וישחק, אז כמו שכל הקריירה שלי קידמתי שחקנים צעירים, אז גם פה בבית"ר ירושלים, אני אשמח לעשות את זה. זסנו זה שחקן שרצינו בתחילת החלון הקודם, שחקן מוכשר מאוד, אני חושב שזה שחקן שיכול לעזור לנו, הוא בחור מצוין וזה יקל עליו את ההשתלבות, מצפים לכניסה טובה שלו לעניינים".

הקשר יובל אשכנזי אמר: "כל משחק הוא חשוב, מבחינתנו אנחנו ביתר ירושלים, באים לנצח כל משחק, ואנחנו רוצים לקחת את זה ולהתקדם הלאה, לייצר מומנטום, כמו שאנחנו מדברים על זה כל הזמן, ויוסי מדבר על זה בחדר ההלבשה. אנחנו צריכים המשכיות וזה מה שצריך לעשות הלאה. אנחנו כשחקנים בליגה הישראלית פחות רגילים לרצף הזה של המשחקים, אבל זה המקצוע שלנו, ואנחנו מקצוענים, וצריכים לעשות הכל כדי להתאושש ולבוא מוכנים לפני כל משחק. יוסי והצוות יודעים בדיוק מה לעשות ואיך לאושש אותנו, ומה צריך לעשות באימונים. אין תירוצים מבחינתי".

לסיכום הוסיף: "ריינה קבוצה טובה, וקבוצה מאומנת, הם מוציאים הרבה נקודות, ראינו נגד מכבי תל אביב במחזור הקודם, אנחנו נבוא לעשות את העבודה שלנו, הכי מוכנים שיש, הצוות יכין אותנו ואני בטוח שננצח את המשחק הזה".