גל כהן אחרי התיקו מול אשדוד: "השחקנים עשו מאמץ אדיר. אנחנו מאמינים בסגל"

9 ינואר 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
עוזר מאמן הקבוצה והקשר טימוטי מוזי התראיינו בסיום: "אנחנו נותנים 200% כל משחק. רצף המשחקים הזה לא פשוט"
כותב: מערכת האתר

בסיומו של המשחק הביתי מול מ.ס. אשדוד שהסתיים ב-1:1, התיישבו גל כהן, עוזר מאמן הקבוצה והקשר טימוטי מוזי על מנת לדבר עם העיתונאים על המשחק, חלון העברות המתקרב, והמשך העונה מבחינת הקבוצה

גל כהן התחיל: "קודם כל אשדוד באמת הקשו עלינו היום. ניסינו לנצח כמו כל משחק בבית בטדי לא משנה נגד מי. לצערי זה לא הלך. השחקנים עשו את הכל ורצו אבל הם נשחקים ונתנו פה מאמץ אדיר. חסרים לנו 5 שחקנים משמעותיים, דגני לא שיחק מגן ימני מאז נתניה.

"ניסינו לעשות הכל כדי לקחת את הנקודות. אנחנו מחלקים מתנות וזה קשה. אנחנו צריכים לעשות כמה נצחונות ברצף כדי להדביק את הפער ולהשיג את הפלייאוף העליון למרות עונש הנקודות".

 
עם כל הבעיות שלכם זה אפשרי לדבר על פלייאוף עליון?
"חד משמעית כן. אם תסתכל על הטבלה אז חמש נקודות מפרידות ממקום 6 ו-6 ממקום 5. יש עוד סיבוב שלם, שחקנים יחזרו לסגל, מקווה שכבר בשבת גורג׳ ועזריה יחזרו. זה יתן בוסט לסגל, בינואר ננסה להביא שחקנים שישדרגו אותנו ונעמיק את הסגל. אנחנו מאמינים שעם כל הקושי, אנחנו יכולים ואפשר לעשות את זה".

"הראנו השבוע לשחקנים שאחרי מחצית אדירה בסמי עופר, איך פתחנו את ה-20 דקות של המחצית השניה. עבדנו על זה, עשינו חימום ארוך יותר היום. אנחנו מסתכלים על הכל ובודקים הכל. אנחנו מאמינים בסגל, יודע שזה נראה רחוק אבל 5 נקודות זה אפשרי. ברגע שנעשה את הרצף נצחונות, ואנחנו נעשה אותו אני בטוח שנהיה בפלייאוף העליון".

על פריידיי: "פרד נותן הכל. חסר לנו שחקן עם המספרים, הפציעה של ג׳ורג׳ מאוד משמעותית עבורינו. אנחנו סוחטים את השחקנים ויאמר לזכות החלק הקדמי שהם עובדים, כרגע אין לנו אלטרנטיבות לרענן"

אולי היה צריך שחקן נוער שיעזור?
"יכול להיות, אבל זה חלק מניהול משחק. יכולנו להמר ולהצליח וגם יכולנו להמר ולהישאר בלי כלום, זה הכדורגל ואני עדיין חושב שהגענו למצבים שלנו. פרד הגיע לכמה מצבים ופסלו לנו גול. בסופו של דבר אנחנו מאוכזבים מהנקודה כי בבית אנחנו רוצים לקחת בכל משחק 3 נקודות".

טימוטי מוזי דיבר לאחר מכן: "כולנו מרגישים את את השחיקה, בפרט השחקנים. אנחנו נותנים 200% כל משחק, לא משנה כמה דקות כל אחד משחק, רצף המשחקים בחודש האחרון לא פשוט ויש לפנינו עוד רצף של כמה משחקים.

"אנחנו סגל טיפה קצר אבל אני מאמין בסגל הזה ויודע שכל שחקן נותן כל מה שהוא יכול ואנחנו מתמודדים הכי טוב שאנחנו יכולים עם המצב הזה".

כמה זה מאכזב לא לנצח את המשחק?
"מאוד מאכזב, פה בטדי עם הקהל המדהים שלנו זה לא פשוט. היה חסר לנו הגרוש ללירה וה-1:2, אנחנו מאוד מאוכזבים".

מאיפה הכוח לתת ספרינטים בתוספת הזמן?
"מהקהל, אנשים שלא נמצאים פה לא מבינים אבל הדחיפה הזאתי אדירה וכל שאגה, כל צעקה קטנה שאתה שומע נותנת לך עוד אנרגיות בגוף לעשות את העוד ספרינט הזה והפס האחרון, נמשיך לרוץ ולעבוד".

הגעת לבית״ר אחרי תקופה של השאלות, לפני חלון העברות אמרו לך לחפש קבוצה. איך אתה עם זה?
"מה שהיה זה לא סוד. לקחתי את זה טיפה קשה אבל אני שמח שהצלחתי להוכיח את עצמי באימונים, עבדתי קשה ולא הורדתי את הראש ואני שמח שאני רואה את הפירות כרגע. אמשיך לעבוד ולדחוף עד שאני אגיע הכי רחוק בבית״ר ירושלים".