עשו את זה שוב: הנשים ניצחו את הפועל

קבוצת הנשים
9 מרץ 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בתום משחק מותח, הצהובות הסבו הרבה גאווה לסמל המנורה וניצחו 0:1. משה חוגג הגיע לתמוך
כותב: מערכת האתר

מפגשים עם הפועל תל אביב הם תמיד מעניינים, ומה משמח יותר מלנצח בהם? כנראה שאין הרבה דברים שמשתווים לתחושה הזאת. אז קבוצת הנשים של בית"ר ירושלים לא היססה לרגע, וקבעה ניצחון שני העונה על הבנות של הפועל! אורח מיוחד שנכח במגרש היה לא אחר מאשר בעלי המועדון משה חוגג, שבהחלט יכול להיות מרוצה ממה שראה.

אתמול (ראשון) נפגשו הקבוצות במגרש הביתי שלנו בעמק הארזים, ומהר מאוד הצהובות שחורות הראו לאדומות מי בעלות הבית. בדקה ה-29 לוטם פסטמן, מספר 9 שלנו כבשה שער מבישול של נטלי מסורי וקבעה את תוצאת המשחק: 0:1 משמעותי ויקר. התוצאה אמנם נסגרה כבר במחצית הראשונה, אבל עד השריקה שני הצדדים נלחמו. האדומות מדורגות מקום אחד בטבלה מתחת לירושלמיות, מה שהפך את המשחק למשמעותי מאוד עבור השתיים.

לוטם לא נשארה אדישה לגודל המעמד וזה מה שהיה לה לומר בסיום: "משחק מול הפועל תל אביב אין כל יום, והגענו למשחק הזה עם אש בעיניים ובמטרה להביא ניצחון! האמנתי בכל אחת ואחת מהשחקניות שתתן את הכל על המגרש, והוכחנו זאת במשחק קבוצתי מעולה, שיתוף פעולה, פירגון וכדורגל ברמה גבוהה. תודה רבה לכל האוהדים שהגיעו והרימו את האווירה, ולמשה חוגג שהפתיע אותנו בנוכחותו במשחק! אין סיפוק יותר גדול מלכבוש שער ניצחון מול הפועל, מודה על הזכות ואנחנו עם הפנים למשחקים הבאים".

הקבוצה שלנו מדורגת כעת רביעית בטבלה, ומחזיקה בשוויון של 27 נקודות עם בני יהודה הנמצאות במקום השלישי. במחזור הבא הצהובות יפגשו את הפועל רמת גן.