מותח עד הדקה האחרונה: בית״ר ירושלים נשים ניצחה 1:2 את מכבי צור שלום ביאליק

24 פברואר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
משחק מרתק שכלל 4 כרטיסים צהובים והחמצת פנדל של הקבוצה היריבה בדקה ה-90, שבסיומו הבית״ריות השיגו ניצחון נוסף ומתברגות כעת בצמרת הגבוהה של הטבלה
כותב: מערכת האתר

שבועיים עברו מאז הסרתו של הסגר השלישי והחזרה של הליגה הלאומית לפעילות וקבוצת הנשים המצויינת שלנו כבר נמצאת לקראת סופו של הסיבוב הראשון של הליגה. ואיזה סיבוב נהדר היה להן.

לאחר שבמוצאי שבת האחרון הקבוצה פגשה את בנות כפר כנא למשחק השלמה וגם ניצחה 2:3 עם צמד של אורי אהרוני ושער של מיכל מליכר, אמש (שלישי) לאחר יומיים בלבד של התאוששות, הקבוצה התייצבה למשחק ליגה נוסף מול מכבי צור שלום ביאליק. שתי הקבוצות הגיעו עם תוצאות דומות בטבלה, וידעו שהן עומדות מול משחק מותח וצמוד, וכך היה.


עם שריקת הפתיחה שתי הקבוצות פתחו חזק, במטרה להיות הקבוצה השולטת במשחק ולקחת את היתרון כמה שיותר מהר. כבר בדקות הראשונות צור שלום הגיעו למצב טוב מול השער כאשר הכדור נהדף אל הקורה. בית״ר ניצלה את הרגע כדי לצאת להתקפה מעבר מהירה. החלוצה מיכל מליכר קיבלה את הכדור בעומק, רצה איתו לכיוון השער ונעצרה רק בעבירה של השוערת היריבה. מליכר לקחה את הבעיטה מ-16 מטרים ושמה את הכדור ישר בחיבורים. יתרון 0:1 מהיר כבר בדקה העשירית. בהמשך המחצית צור שלום הצליחה להשוות את התוצאה עם כדור עומק יפה שהגיע לחלוצה היריבה, ששמה את הכדור ברשת וקבעה את תוצאת המחצית 1:1.


בתחילת המחצית, חילוף ראשון בהתקפה: אריאל הוכברג יצאה ויעל כץ נכנסה במקומה. השחקניות המשיכו להציג כדורגל יפה, ובדקה ה-69 הגיע סוף סוף הגול המיוחל! לוטם פסטמן קיבלה את הכדור בצד ימין והעבירה אותו לעבר אורי אהרוני באמצע, שבמהלך חכם שמה את הכדור ברשת והחזירה את היתרון לבית״ר. הבית״ריות  עברו למערך מעט הגנתי יותר אחרי השער, כדי לשמור על היתרון עד הסיום כשמנגד צור שלום לא ויתרה והצליחה להגיע למספר מצבים מסוכנים. למזלן של בית״ר הכדורים של היריבה המשיכו להיעצר בקורה, במשקוף ובידיים של השוערת אווה אבן מוחא. בדקה ה-90, צור שלום קיבלה הזדמנות מכרעת להשוות את התוצאה עם פנדל שנשרק לטובתן. שחקנית צור שלום ניגשה לבעוט ושלחה את הכדור ישירות למשקוף והחוצה. בסיום – ניצחון 1:2 ביתי גדול.

 
לאחר פגרה ארוכה ובשבועיים בלבד – בית״ר משיגה 4 ניצחונות ב-4 משחקים! בשבוע הבא – שני המשחקים האחרונים של הסיבוב הראשון. ביום שלישי הקרוב (2.3) תצא הקבוצה למשחק חוץ מול מכבי באר-שבע, ובמוצאי שבת (6.3) למשחק השלמה נוסף בבית מול בנות יהודה תל-אביב.