חלוקת נקודות: בית"ר "גשם" ירושלים ובני יהודה סיימו ב-1:1

11 מרץ 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
רגע לפני שהקהל חוזר, החבורה של דראפיץ' וברדה פגשה את בני יהודה למשחק השלמה מהמחזור ה-19. עטר כבש ראשון, פוצ'יבה השווה את התוצאה
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים קיימה הערב (חמישי) את משחק ההשלמה שלה מול בני יהודה תל אביב, כאשר זכינו לראות את מתאוסיניו פותח ב-11 לראשונה לצידם של ורד ושועה. הבית״רים עלו ראשונים על לוח התוצאות עם שער יפה של עטר, אך שער שיוויון של פוצ׳יבה קבע 1:1 וחלוקת נקודות בסיום.

המשחק התנהל בקצב טוב כאשר בית"ר הצליחה להגיע לכמה מצבים טובים במחצית הראשונה, אך 3 הזדמנויות מבטיחות של אולסק לא פגשו את הרשת. במחצית השניה, עטר והאסבליינק החליפו את שועה ואולסק וההתקפות לכיוון שערו של ברק לוי התגברו. בדקה ה-56 הצליח אוחנה לעבור מספר שחקנים בדריבל יפה, הכדור הגיע לורד שבמסירה נפלאה מצא את עטר שהפציץ פנימה. שער נהדר של הבית״רים, מספר 8 לחלוץ שלנו.

בדקה ה-74 בני יהודה חזרה אל המשחק. מסירת רוחב הגיעה לפוצ׳יבה שבעט מרחוק, ניצן לא הצליח להשתלט על הכדור שהתגלגל פנימה וזה 1:1. עד הסיום בית״ר המשיכה לנסות לחזור ולהוביל אך הכדור סירב להיכנס. בסיום – רק נקודה במפגש עם נועלת הטבלה. ביום ראשון תגיע הפועל כפ״ס לטדי, למשחק בו סוף סוף יורשה להיכנס קהל, לראשונה מאז מרץ 2020.

מהלך המשחק:

דקה 6': התקפה טובה של בית"ר, שועה הרים מהצד, אולסק בעט ליד הקורה.

דקה 8': זרגרי פתח יפה למגבו על הקו, המגן הרים ישירות לאולסק שבעט מחוץ למסגרת.

מחצית שניה:

דקה 46׳: האסלביינק נכנס, שועה יוצא.

דקה 52׳: עטר יחליף את אולסק שנפצע ולא יכול להמשיך.

דקה 57': מהלך גדול של כדורגל! אוחנה פרץ קדימה, מסר לורד שהוציא רוחב מצויין לעטר, 0:1 לבית"ר. 

דקה 72': בני יהודה משווה את התוצאה. פוצ׳יבה בעט מרחוק, ניצן לא הצליח להשתלט על הכדור שנכנס לרשת. 1:1 בטדי.

דקה 90׳: חילוף אחרון הערב – פרדו ייכנס במקומו של אוחנה.

דקה 90+4׳: השופט ארז פפיר שורק לסיום המשחק. תיקו 1:1 בסיום.

הרכב הקבוצה: איתמר ניצן, שי קונסטנטין, אופיר קריאף, טל בן חיים, אורי מגבו, ניקו אולסק, אביאל זרגרי, מיכאל אוחנה, עידן ורד (ק), מתאוסיניו, ירדן שועה.

ספסל: נתנאל דלויה, אורן ביטון, דוד דגו, רז ברוכיאן, סנטיאגו אוקמפוס, רועי פדידה, עוזיאל פרדו, אלירן עטר, גליאופיליו פלייטר האסלביינק.