עושות זאת שוב: בית״ר ירושלים נשים הביסו את בנות אילת 0:6

17 פברואר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
לאחר ה-1:6 נגד הפועל פרדסיה בשבוע שעבר, שחקניות בית״ר ירושלים ירדו לאילת וחזרו עם ניצחון גדול ו-3 נקודות נוספות למאזנן
כותב: מערכת האתרר

אמש (שלישי) הדרימו שחקניות בית״ר ירושלים עד לאילת הרחוקה למשחק חוץ במסגרת המחזור השביעי של הליגה הלאומית. אחרי 5 וחצי שעות נסיעה, הגיעה הקבוצה לאילת עם מטרה ברורה – להביא ניצחון נוסף ולחגוג אותו כל הדרך חזרה.

שריקת הפתיחה איחרה במעט אך מיד עם תחילתו של המשחק פתחו הנשים בריצה לעבר 3 נקודות נוספות בליגה. לאורך כל המחצית הראשונה בית״ר ירושלים שלטה במשחק, והגיעה למצבים רבים מול השער, אך הבנות לא הצליחו לשים את הכדור ברשת.

https://vimeo.com/513438503

 
מספר דקות לאחר ששער של הצהובות שחורות נפסל עקב שריקה לעבירה, הגיעה נגיחה מדהימה לשער של אורי אהרוני (מס׳ 11) שנהדפה ע״י השוערת היריבה, אך הלביאות שלנו המשיכו לתת הכל ולא וויתרו בשביל לתת את הגול שיביא להן את היתרון. ולאחר 38 דקות של משחק, זה גם נכנס – נגיחה אדירה של נטלי מסורי (מס׳ 18) מכדור קרן שהרימה עמית נתנאל (מס׳ 36) פגשה את הרשת.

הבנות ירדו להפסקת המחצית ביתרון 0:1. אחרי מחצית טובה, בה הניעו את הכדור בצורה מצויינת והגיעו למצבים רבים מול השער, השחקניות והמאמן חשו כי התוצאה לא משקפת את המשחק. לקראת המחצית השניה היה ברור כי הן חייבות לשפר את יחס השערים ולהבטיח ניצחון. לא מספיק כדורגל יפה, הכדור חייב להיכנס.

10 דקות לתוך המחצית השניה הצליחה בית״ר להכפיל את היתרון אחרי שבעיטה אדירה של לוטם פסטמן מצאה את החיבורים. הגול הזה פתח לבית״ר את רצף השערים של המחצית השניה. לאחר שתי דקות נוספות, שחקנית ההגנה רעות שפירא הצטרפה לכובשות שלנו עם בעיטה גדולה שעברה מעל השוערת האילתית ישר לתוך השער.

בדקות הבאות המאמן סימן-טוב כהן ביצע שלושה חילופים: לוטם פסטמן, מיכל מליכר ושירן אליהו יצאו ובמקומן נכנסו רגד באיר, יעל כץ ונועה אברהם. בדקה ה-69, כמה דקות אחרי שנכנסו, רגד באיר ויעל כץ הגדילו את היתרון ל-0:4. כץ הכניסה כדור רוחב מקו הקרן ורגד היתה בדיוק במקום הנכון בשביל להכניס את הכדור לשער.

בדקה ה-73 נוצלו שני החילופים הנותרים בקישור של הקבוצה: אורי אהרוני ושובל צארום יצאו ובמקומן נכנסו שני וייזר ורותם כהן. הבית״ריות שלנו לא הסתפקו ב-4 שערים, ובדקה ה-78 עמית נתנאל כבשה עם בעיטה יפה מרחוק שעברה גם היא מעל השוערת. ולסיום, בדקה ה-82 זהר דבורה, שהתחילה את המשחק כבלמית, הצטרפה לחגיגת השערים עם מהלך מדהים משלה וגול שקבע את תוצאת המשחק – 0:6 לבית״ר ירושלים.

זהר דבורה שחקנית הקבוצה סיפרה לאתר הרשמי: "זו חוויה מיוחדת לשחק באילת. ההתארגנות והנסיעה ארוכה של כל הקבוצה זו חוויה לא רגילה.. יצאנו מבית וגן בהסעה, חגיגות ומוזיקה ומורל של כולן. עצירה עם אוכל, הגעה למשחק וניצחון גדול 0:6, הנסיעה הייתה שווה את זה! תענוג להיות חלק מהקבוצה, הדאגה של המאמנים והמועדון כלפינו ושל השחקניות אחת בשביל השניה – ההדדיות, האהבה והפרגון שיש בינינו מראה את הייחודיות של הקבוצה הזאת".

אז אחרי שנסעו כל הדרך לאילת, הלביאות שלנו עשו זאת שוב וצברו 3 נקודות נוספות בטבלה. בשבועות הקרובים תעמוד בית״ר מול רצף של משחקים ליגה קשים וצפופים. במוצאי שבת תשחק הקבוצה בבית וגן מול בנות כפר כנא, זאת במסגרת המחזור הרביעי של הליגה שנדחה בעקבות כניסת השחקניות לבידוד לפני כחודש.