אורי מלמיליאן חוגג 63: "לעולם לא אשכח את החיבוק של אוהדי בית״ר"

אורי מלמיליאן
24 אפריל 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הסמל הבית״רי ואגדת הכדורגל חוגג יום הולדת 63 ואנחנו כאן כדי להצדיע לנער מממילא ששינה את בית"ר ירושלים לנצח
כותב: מערכת האתר

אורי מלמיליאן. שם שאומר כל כך הרבה לאוהדי בית״ר. אגדה, כוכב, סמל. 16 עונות בצהוב שחור שבהן זכה ב-5 גביעי מדינה ואליפות אחת. אבל אורי היה הרבה יותר מתארים. אורי היה הפנים ששינו את בית"ר, ביחד עם אלי אוחנה, הוא יצר את המורשת של המועדון והפך לפנים המוכרות שלו. אורי הפך להיות סמל הצניעות של ירושלים, זה שהלהיב את כל האוהדים, ולא רק הירושלמים. אוהדי בית"ר סגדו לו, אוהדים אחרים העריצו אותו.

הטאץ' המושלם בכדור, הבנת משחק ששמורה לשחקנים הגדולים ששיחקו על כר הדשא, הבעיטות החופשיות המושלמות (כל בננה מלמיליאן). האגדה העצומה שהפכה להיות כל מה שאוהד יכול לפנטז עליו. אלי ואורי, אורי ואלי – הצמד הגדול ביותר של המנורה לאורך כל שנותיה.

אלי אוחנה ואורי אורי מלמיליאן. קרדיט: אלבום פרטי
קרדיט: אלבום פרטי

אורי היקר שלנו חוגג היום 63. באופן נדיר, בשל אופיו הצנוע, הוא הסכים להגיד מספר מילים לאתר הרשמי שלנו ופנה לכל האוהדים: "לעולם לא אשכח את החיבוק והאהבה שקיבלתי מהאוהדים של בית״ר.

"מגיל 11 הם עודדו ודחפו אותי והרבה בזכותם היתה לי קריירה מוצלחת. בימים אלו אני מתגעגע לכדורגל כמו כולם. אני מבקש מהאוהדים להתאזר בסבלנות לשמור על ההוראות בתקווה שנחזור לשגרת הכדורגל כמה שיותר מהר. אוהב אתכם".

אורי היקר, בשם כל האוהדים אנחנו מאחלים לך המון מזל טוב, אושר ובריאות, שתמשיך להיות אדם מדהים וכולנו ציפייה ליום שתגיע שוב לטדי, ונוכל לשיר לך ולתת לך כבוד ששמור למלכים.