ממשיכים להתפתח בכל הארץ: בית"ר ירושלים מגיעה למכבים

23 יולי 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
חולמים להגיע ולקבל את המעטפת הטובה ביותר עבור הילדים והנוער? אנחנו כאן כדי להגשים לכם חלום ולהפוך אתכם לשחקנים חזקים וטובים
כותב: מערכת האתר

הפריסה הארצית של בית"ר ירושלים ומחלקת הנוער נמשכת! אחרי שנפתחו מספר שלוחות בשנה האחרונה, אנחנו שמחים להודיע על הענקת מעטפת מקצועית לבית הספר לכדורגל בניהולו של עידן ויצמן.

הילדים שיגיעו לבית הספר לכדורגל ייהנו מקירבה למועדון שלנו, ולצהוב השחור, וישדרגו לחלוטין את רמת האימונים שלהם. השחקנים הצעירים יהפכו לחזקים יותר, טובים יותר ויקבלו את התמיכה המקסימלית על מנת לממש את הפוטנציאל שלהם. הקבוצות יגיעו לטורנירים ומשחקים מיוחדים שיתקיימו במתחם האימונים של הקבוצה הבוגרת בבית וגן, יזכו לפגישות עם השחקנים ואף יהיו חלק בלתי נפרד מהשלוחות של המועדון.

חלק מהשחקנים הצעירים, וכאלה שיוכיחו את עצמם, ייקלטו במחלקת הנוער של המועדון ויוכלו להמשיך ולפתח את הקריירה שלהם

עידן ויצמן הוא מייסד, מנהל ומאמן רשת בתי ספר לכדורגל ואקדמיות ארציות ב-12 השנים האחרונות, שמונה מעל 300 ילדים ונוער. הוא מטפח, מאתר ומקדם כישרונות בתחום הכדורגל ובוגר מכון וינגייט באימון והדרכת כדורגל.

עידן ויצמן אמר: "אני גאה ונרגש להתחיל את שיתוף הפעולה הזה לקראת העונה הקרובה. אנו נשים דגש על כל ילד וילד, נלמד אותו, ונדע לפתח אותו על הצד הטוב ביותר. הדגש אצלנו הוא על כדורגל, אבל לא רק. הילדים יקבלו מעטפת של קבוצה גדולה כמו בית"ר ואני מקווה שבעתיד גם נשלב שחקנים הן בקבוצות הנוער והן בקבוצה הבוגרת של המועדון".

המנכ"ל, מוני ברוש, הוסיף: "אנו ממשיכים את המגמה שפרט לקבוצה הבוגרת יש פה את מחלקת הנוער, שבה אנו משקיעים רבות. בית הספר לכדורגל במכבים יזכה לתמיכה מלאה ואנחנו שמחים שהגענו לעוד אזור בו בית"ר ירושלים מראה את הנכונות שלה להשקיע בדור העתיד".