בית"ר "גשם" ירושלים מתגייסת למען החיילים הבודדים

13 ינואר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המועדון שמח להכריז על שת״פ עם המרכז לזכרו של מייקל לוין לסיוע לחיילים בודדים. הפרטים המלאים בפנים
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים נרתמת לעזרה הברוכה למען חיילים בודדים חסרי עורף משפחתי, בניסיון לתמוך בהם ולעזור להם לעבור את התקופה הזאת עם כמה שיותר אהבה מסביב. בישראל משרתים כ-7,000 חיילים בודדים. מחציתם הם ישראלים שיש להם משפחה בארץ, אבל לצערנו כזאת שלא נותנת להם את התמיכה. מדובר על אוכלוסיית חיילים שחלקה מהעדה החרדית, צעירים בסיכון, ילדים שגדלו במשפחות אומנה, פנימיות וחלקם הגיעו היישר מהחיים ברחוב.

לאותם חיילים אין בית לחזור אליו, איש לא מקבל אותם בחיוך וחיבוק כשהם חוזרים הביתה אחרי שבועות ארוכים בצבא, ארוחה חמה לא מחכה להם על השולחן ואין מי שישמע את חוויותיהם מהשבועות שחלפו. יותר מכך, לפעמים, הדברים הקטנים שחסרים להם, כמו ציוד לבסיס ולבית, ארוחות חמות או ייעוץ הם בדוק המקום בו אנחנו, אוהדים יקרים, נכנסים לתמונה.

אז כאן אנחנו נכנסים לתמונה. זה לא חייב להיות בתרומה כספית, אלא בעזרה ממשית לחיילים המופלאים האלה, שהחליטו ללכת בדרך הקשה למען המדינה, ואנחנו רוצים לעזור להם בחזרה. נציין גם שהעמותה המופלאה הזאת עוזרת לחיילים גם לאחר שחרורם, ומלווה אותם כחמש שנים לאחר שגזרו את החוגר.

בית"ר, ביחד עם "המרכז לזכרו של מייקל לוין לסיוע לחיילים בודדים", תוכנית שהוקמה ב-2016, מסייעת כיום ל-1000 חיילים בודדים, והיא נקראת על שמו של מייקל לוין ז"ל, חייל בודד אשר נהרג במלחמת לבנון השניה, לאחר שקיצר את חופשתו בארה"ב על מנת לחזור ליחידה ולהילחם. משפחתו החליטה לקחת את החלום שלו לעזור לחיילים ולממש אותו.

לעזרה לחצו כאן

אז עכשיו לחלק החשוב – איך אתם יכולים לעזור: אנו מחפשים אנשי מקצוע שיוכלו לעזור לחיילים, בתרומה של מחשבים ניידים לסטודנטים/ השלמת בגרויות/ לימודי מקצוע – ללא עלות, שיעורי נהיגה, מקומות עבודה לחיילים בשירות/משוחררים, ייעוץ משפטי, וכל מקצוע שבו תוכלו לעזור לנו לעזור להם.

לתרומה לחצו כאן

אם אתם מעוניינים לתרום – מספר מסלולים ממתינים לכם. ניתן לעזור ברכישת 150 ערכות גיוס (650 שקל כל אחת), 50 מנות לשבת כל סופ״ש (50 שקל כל אחת), ארוחות חמות מוזלות לחיילים (50 שקל כל אחת), מוצרי טואלטיקה ב-70 שקלים ומזון יבש ב-120 ש"ח.

כן, אנחנו יודעים שזוהי תקופה קשה עבור כולנו, אבל אין ספק שעבורם מדובר בתקופה מאתגרת אף יותר. בואו נוכיח להם שלעולם לא יצעדו לבד.