בית"ר "גשם" ירושלים למען חיילים בודדים

1 דצמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המועדון סיכם על שיתוף פעולה מיוחד עם המרכז לזכרו של מייקל לוין לסיוע לחיילים בודדים עם פעילויות משותפות שייצאו לדרך בקרוב
כותב: מערכת האתר

מועדון הכדורגל בית"ר "גשם" ירושלים גאה להכריז על שיתוף פעולה חדש עם "המרכז לזכרו של מייקל לוין לסיוע לחיילים בודדים".

לאחרונה נפגשנו עם מנהלות התוכנית לחיילים בודדים ללא עורף משפחתי בעמותה המטפלת בכ-1000 חיילים וחיילות מלפני שירותם הצבאי עד 5 שנים אחרי השחרור.

לאורך השנים האחרונות, מנסה המועדון לעזור לאוכלוסיות קשות יום, אשר זקוקות לעזרה. במסגרת הפעילויות ניתן לתרום למען חורף חם לניצולי שואה, וכעת עבור הצעירים, אשר החליטו לקום ולעשות מעשה, למרות שלא תמיד קיבלו את ברכת הדרך ממשפחתם. החיילים האמיצים האלה החליטו לעשות צעד משנה חיים ולמרות המחיר האישי, לעזור ולהיות חלק מצבא ההגנה לישראל.


בצה"ל משרתים כיום כ-7000 חיילים בודדים, מהם מחצית גדלו בארץ כיוצאי החברה החרדית או צעירים בסיכון. העמותה שנוסדה על שמו של מייקל לוין ז"ל, חייל בודד אשר נהרג במלחמת לבנון השניה, לאחר שקיצר את חופשתו בארה"ב על מנת לחזור ליחידה. מייקל הפך לאחר מותו לסמל לעליה ותוכלו לקרוא עוד על העמותה כאן.

מנכ"ל המועדון, מוני ברוש, וסמנכ״לית שיווק וקשרי קהילה, הגר אוחנה, נפגשו עם דרורית ניצני, ממייסדות התוכנית ומנהלת קשרי הקהילה, ויחד עם ליאורה רובינשטיין, מנהלת התוכנית, וסיכמו כי הצדדים יחלו בשיתוף פעולה פורה.