המשאלה האחרונה – והחגיגה בעקבותיה: ביקור מיוחד בבית וגן

12 אפריל 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
דניאל חלה במחלה קשה והקדיש את המשאלה שלו לאחיו, שיגיע לאימון הקבוצה. דניאל עצמו נפטר, אך יונתן קיבל חוויה מיוחדת ומעצימה. קחו לעצמכם כמה רגעים של התרגשות
כותב: מערכת האתר

מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים מנסה מאז ולתמיד לעזור לאוהדים כדי להעלות חיוך על השפתיים, לגרום לקצת נחת למי שצריך ובעיקר – פועל תמיד בשביל הקהילה והאוהדים שלו. בין כל הסיפורים והבקשות שקיבלנו, התקיים היום אחד האירועים המרגשים ביותר שראה בית וגן, עם סיפור שמשלב חיוך ודמעות ועם מסר של 'ובחרת בחיים'.

הכל החל כאשר דניאל, ילד מקסים שחלה במחלה קשה, התבקש לבחור משאלה אחת אותה הוא ירצה להגשים על מנת לעזור לו ולשמח אותו. דניאל היקר לא בחר בשום דבר חומרי או משהו בשבילו. המשאלה שלו היתה שאחיו הקטן, יונתן, יגיע לבית וגן וייפגש עם שחקני הקבוצה ואנשי המועדון.

לצערנו הרב, דניאל לא זכה לראות את המשאלה מתגשמת, שכן הוא נפטר לפני כחודשיים, והותיר אחריו הורים שבורים, אחים קטנים, וצוות רפואי שעשה הכל על מנת לעזור לו ברגעיו האחרונים. לאחר תקופת האבל, החליטו הוריו של דניאל לבחור בדרך החיים, על מנת לתת לילדיהם את החיוך הראוי ושמחת החיים, בתוך כל הכאב והשכול.

עמותת "אמבולנס הליצנים", בשיתוף בית החולים שערי צדק, פנו אל המועדון, וכל אנשי המועדון התגייסו על מנת לחגוג ליונתן יומהולדת עם השחקנים. מרגע הגעתו לכאן, ביחד עם הוריו, אחיו ומספר חברים וביחד עם ליצנים רפואיים, ששרו, רקדו וחגגו, קיבל יונתן את החגיגה הראויה לו.

הוא נכנס לחדר ההלבשה, הורם על הכתפיים, הכיר את כל השחקנים ואף יצא איתם לחגוג באימון. גם על הדשא המשיכו השחקנים את החגיגות, שיחקו איתו בכדור ואף הרימו אותו על כסא. אנשי המועדון, ביחד עם מאיר הרוש והצוות המקצועי, פינקו אותו במתנות ואף הזמינו אותו למשחקים הבאים של הקבוצה.

הצוות הרפואי שטיפל בדניאל ז"ל, שלח הודעה אל המועדון בה נכתב: "לכל השותפים לעשיית הטוב. היום הגשמנו משאלה ליונתן, משאלה מרגשת שנגעה בשמיים.

"אחיו דניאל חלם את המשאלה בשבילו והיום הגשמנו את חלומו כולנו יחד. לפעמים חלומות מתגשמים ומלמדים אותנו כמה יקרים החיים. תודה למשפחת בית"ר – לשחקנים, לצוות לכל הלבבות הצהובים שפעמו היום על המגרש. כולכם נגעתם בשמיים וחיברתם עולמות. נתתם מתנה גדולה למשפחת ברנס. חג חירות שמח ותודה מעומק הלב".