מתנדבים בכל גיל: שלוחת בית הספר לכדורגל בלכיש תורמים לקהילה

ילדי בית הספר לכדורגל לכיש
6 ינואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצהובים שחורים מלכיש הגיעו בחג החנוכה למפגש מרגש עם מבקרי "מרכז יום לקשיש" בלכיש
כותב: מערכת האתר

נכון, חג החנוכה עבר, אבל לא יכולנו שלא לספר לכם על הפעילות הקהילתית הנהדרת של שלוחת בית הספר לכדורגל שלנו בלכיש. ילדי בית הספר, בניהולו של אלי כהן, החליטו לחגוג את חנוכה בצורה קצת אחרת.

השחקנים, הגיעו ל"מרכז יום לקשיש" בלכיש, בניהולה של סופיה וקנין, באחד מימי החג, וצבעו את המרכז בצהוב שחור. היום התחיל בפעילות ספורטיבית מהנה בחצר, עם משחקי כדור בין דיירי המרכז לילדים. לאחר מכן, המשיכו את היום עם מסיבת חנוכה וארוחה חגיגית, שכמובן כללה אכילת סופגניות (כי אי אפשר בלי). בסוף היום הילדים ליוו את הקשישים להסעות עם חיבוק ונשיקה.

ילדי בית הספר לכדורגל לכיש

זאת לא הפעם הראשונה שמרכז היום ושלוחת בית הספר לכדורגל לכיש משתפים פעולה. כל חג ניתן לראות את הילדים מגיעים להעלות חיוך על פני הקשישים בפעילות מבורכת ומעצימה.

מנהל שלוחת ביה"ס בלכיש, אלי כהן אמר לאתר הרשמי: " זה היה מפגש בין דורי מרגש, בין ותיקי מועצת לכיש לילדי המושבים. כשבחלקם נפגשו נכדים ונינים עם הסבים והסבתות. פעילות מרגשת ומלהיבה לילדים ולמבוגרים".

מנהלת "מרכז יום לקשיש" בלכיש, סופי ועקנין הוסיפה: "מרכז היום נצבע בצהוב שחור. היה כיף לראות את הילדים נכנסים למרכז בתהלוכה של כדורגלנים. ישר כוח וכן ירבו המשך של שיתופי פעולה בין מרכז היום לבין קבוצת בית"ר לכיש".

ילדי בית הספר לכדורגל לכיש