רוני לוי: "ק"ש קבוצה חזקה, משוכנע שנחזור עם תוצאה טובה"

הקבוצה רצה באימון
19 ספטמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן בית"ר "מילניום" ירושלים התייחס למשחק מול הקבוצה מהצפון, ולא הנמיך ציפיות: "רוצים לחזור לדרך הנכונה". מקס גרצ'קין: "משחק לא פשוט. אכזבנו הרבה אנשים ונעשה מאמצים להצליח"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "מילניום" ירושלים ממשיכה להתכונן לקראת משחק החוץ שמחכה לקבוצה במוצאי שבת, מול הפועל קרית שמונה (20:30, מוצאי שבת). הקבוצה קיימה הבוקר אימון לאחר שאמש קיבלו השחקנים יום חופש. כל סגל הקבוצה עמד לרשותו של רוני לוי. פרט לעלי מוחמד ואופיר קריאף, שערכו אימונים אישיים. אורי מגבו המשיך להיות חלק מהאימונים וזכה למספר 28. מחר ייפגשו שחקני הקבוצה בשעות הבוקר במתחם האימונים ויערכו אימון, כשאחר הצהריים ייצאו שחקני הסגל לבית מלון, וישהו בצפון עד למשחק.

מאמן הקבוצה, רוני לוי, אמר לאחר האימון: "אנחנו יוצאים לקראת משחק חוץ קשה מאוד מול קרית שמונה, שגם התחילה את העונה בצורה פחות טובה מבחינת התוצאות, אבל היא קבוצה חזקה מאוד. אנחנו מגיעים אחרי אכזבה גדולה משני המשחקים האחרונים, אבל אנחנו רוצים לחזור לדרך הנכונה ולמסלול שאיפיין אותנו מתחילת שנה, אני בטוח בקבוצה ומשוכנע שנחזור עם תוצאה טובה מהמשחק".

המגן השמאלי, מקסים גרצ'קין, הוסיף: "אנחנו מודעים למצב שהגענו אליו לאור התוצאות האחרונות. אכזבנו הרבה מאוד אנשים, ויותר מכל אכזבנו את עצמנו, אלה היו משחקים חשובים ואנחנו מאוכזבים שאיבדנו את הנקודות. היתה הכנה מצוינת וחדר ההלבשה הוא בריא ועם שחקנים רעבים, אנחנו עושים הכל באימונים כדי לשנות ולהבין איפה טעינו ומתכוננים לאתגר הזה בשבת, שזה אחד המשחקים הכי לא פשוטים בליגה, במגרש לא פשוט. אנחנו עושים את כל המאמצים על מנת להצליח ולקחת שלוש נקודות".

https://vimeo.com/361022290