נשאר בבית: אופיר קריאף חתם לשלוש שנים בבית"ר ירושלים

אופיר קריאף
1 יוני 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מספר 24 שלנו, שגדל במועדון והעביר בו את רוב הקריירה, נשאר בקבוצה עד 2023. הקשר אמר: "זה לא סתם בית, זאת משפחה. אעשה הכל כדי להגיע עם הקבוצה להישגים"
כותב: מערכת האתר

אופיר קריאף הוא בדיוק מה שאנחנו אוהבים בבית"ר. בגיל 6 הוא דרך בבית וגן בפעם הראשונה, ומאז נצבע הלב בצהוב שחור. הוא עבר את כל מחלקות הילדים והנוער, עד שבגיל 17 עלה לבוגרים בפעם הראשונה ומאז לא הביט לאחור. אופיר, מעבר להיותו שחקן מצוין, הפך לאחת הדמויות הכי מחברות בחדר ההלבשה, מייצג את בית"ר בתרומה לקהילה ובעיקר מחובר בכל איבריו למועדון ומהווה דוגמה לילדים במועדון על איך אפשר לעלות את כל הדרך עד לבוגרים.

 

"אני נשאר כאן, בבית שלי, בבית וגן, המקום שבו גדלתי להיות שחקן כדורגל, וחוויתי את ההתאהבות בכדורגל. אעשה הכל כדי לתת לבית"ר את הכל, לצעוד איתה להישגים ולהילחם על כל כדור. אני רוצה להודות לבעלים, משה חוגג, לאלי אוחנה, ליוסי, רוני וחיים שהם הרבה מעבר לצוות מקצועי עבורי ואחרונים חביבים לאוהדים. אנחנו מתגעגעים אליהם במגרשים ומקווים שבקרוב מאוד נוכל לעלות אל כר הדשא ולראות אתכם ביציעים. עכשיו צריך להתרכז בפלייאוף העליון. תודה גדולה גם למשפחה שלי, שכבר מזמן צבועה בצהוב שחור. אני נשאר בבית!"

יוסי בניון אמר לאחר החתימה: "אופיר גילה במהלך השנה האחרונה מנהיגות יוצאת מן הכלל, מדובר בשחקן שמשקיע, עובד על המגרש וגם שחקן בית. לא היתה לנו התלבטות האם להציע לו חוזה ואני שמח על כך שהוא נשאר איתנו".