קונסטנטין: "ניצחון מצוין, בעתיד נהיה טובים יותר"

שי קונסטנטין עם הכדור
17 דצמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
צפו בדבריו של מגן הקבוצה, שי קונסטנטין לאחר הניצחון המתוק אמש בטרנר
כותב: מערכת האתר

לאחר שחזר להרכב אמש (שני), בישל לשלומי אזולאי את שער הניצחון בדקה ה-35, נפצע בראשו והמשיך לשחק כשהוא עם תחבושת (כמובן צהובה), מגן הקבוצה שי קונסטנטין התראיין בסיום המשחק כשהוא מרוצה (רגע לפני שנלקח לביה״ח סורוקה לטיפול ותפירות לפציעה אותה ספג).

"ניצחון ראשון בטרנר. ניצחון מצוין. האמנו בעצמנו שאנחנו קבוצה טובה. חלק מהמשחק זה ההחמצות. למרות ששורף וכואב, עם אדרנלין אתה משחק כמו עיוור גם. לא חושב שהיה מחסום מנטאלי, מאמין בעתיד שהקבוצה תהיה יותר טובה. יש משחקים שאתה נותן את הגול השני והשלישי והיום זה לא קרה, אבל לקחנו שלוש נקודות".

https://vimeo.com/379936529

"עבדתי קשה בחודשיים האחרונים, גם נגד חדרה שיחקתי ואחר כך לא. כל יום אני נוסע עם עידן ורד ואני מאחל קואצ'ר וקפטן כזה לכל אחד. גם אבא אומר לי לא להוריד את הראש ותומך".

על הקושי בחלק הקדמי והעובדה שלא "הרגו את המשחק", הוסיף קונסטנטין: "החמצות הן חלק מהמשחק, אני מאמין בשחקני ההתקפה שלנו, הם שחקנים מצויינים. יש משחקים שאתה כובש את השער השני והשלישי, ויש כאלה שאתה צריך לשמור בהם על רשת נקייה – וזה מה שעשינו. תמיד עובר בראש שאולי נספוג, אבל אני גם מאמין בשחקני ההגנה שלנו. כולם רצו לשמור על רשת נקייה ועשו הכל בשביל זה".