"לא ישנתי בלילה שלפני": הביקור של ילדי השלוחות במשחק בטרנר

שחקני ביתר עם ילדי השלוחות עומדים לפני שריקת הפתיחה
3 מרץ 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הבית"ריסטים הצעירים, שמתאמנים בשלוחות שלנו בדרום, הגשימו חלום במשחק מול אשדוד כשעלו עם חבריהם אל כר הדשא, ביחד עם שחקני הקבוצה הבוגרת
כותב: מערכת האתר

את איתי ושגיא אמנם אתם לא ממש מכירים, אבל יש מצב שראיתם אותם מתרגשים ביום ראשון האחרון באצטדיון טרנר. השניים הם ילדים שלנו, הבית"ריסטים הצעירים, שמתאמנים בשלוחות של בית"ר ירושלים. במשחק נגד מ.ס אשדוד הם הגשימו חלום כשעלו עם חבריהם לשלוחות אל כר הדשא, ביחד עם שחקני הקבוצה הבוגרת שלנו. אין לנו ספק שהם גם הביאו את הברכה עם שער הניצחון עמוק בתוספת הזמן של אורי מגבו.

שחקני הקבוצה עם ילדי השלוחות

אחד הפרויקטים שגורמים לגאווה עצומה של המועדון הוא ללא ספק פרויקט השלוחות שלנו. מאות ילדים מעוטף עזה, חבל לכיש, דימונה ובית שמש מתאמנים יום יום עם המדים של בית"ר ירושלים, משתייכים לקבוצה וגדלים על היוקרה של המועדון הגדול שלנו.

מנהלי השלוחות והשחקנים הצעירים סיפרו לנו על כך שהלילה לפני וגם הלילה אחרי היו ללא שעות שינה, מרוב התרגשות. גם בלימודים החברים הצעירים שלנו לא ממש הצליחו להתרכז, וכאשר הגיע הצלצול, רצו הביתה, אכלו ויצאו אל האצטדיון אל חוויה שהם לא ישכחו הרבה מאוד זמן.

ילדי השלוחות מצטלמים עם ניצן וקונסטנטין

איתי סאלם בן 9 וחצי ממושב שיבולים ליד נתיבות, סיפר לנו על החוויה: "לא ישנתי בלילה שלפני ולא הצלחתי לישון מרוב התרגשות אחרי שבית"ר ניצחה. המאמן עשה הגרלה ואני נבחרתי להיות עם השחקנים. יומיים לפני התקשרו לכולם ושלחו הודעה בוואטסאפ וחגגנו את זה בטירוף. שמחתי נורא לראות את עידן ורד, את אלירן עטר ואת כל שאר השחקנים שאני אוהב.

לא הצלחתי ללמוד, כל היום דיברנו על המשחק, לא הצלחתי להתרכז. כל הדרך דיברתי על זה ושרתי שירים של בית"ר. כשהגענו לאצטדיון נכנסנו כולנו במינהרה ואז השחקנים הגיעו והלב דפק. הרגש עלה לי ורעדתי מהתרגשות. אני רוצה לשחק בבית"ר בקבוצה הבוגרת שלי. אחר כך לחצתי יד לכל מיני שחקנים".

ילדי השלוחות מחזיקים את דגל הליגה

"הייתי במתח גדול במשחק. וואוו, כשבית"ר ניצחה, מה עשינו. אני וחברים שלי השתגענו ביחד, התחבקנו ושמחנו מאוד. איתמר ניצן ושי קונסטנטין באו והצטלמו איתנו בסוף המשחק וזה היה מדהים. אני רוצה להגיד תודה אישית לאסי אלמסי המלך שעשה הכל כדי שנהיה שמחים וטובים".

איתי גם סיפר על הדרך שבה מתאמנים בשלוחות: "עובדים איתנו כל הזמן מבחינה פעילות גופנית, בעיטות לשער, משחק ואימון. המאמנים שלי הם מאיר ואביאל, ואני רוצה להגיד להם תודה, הם מאמנים אותי בצורה שאי אפשר לתאר, והם המלכים שלנו. אני משתפר מפעם לפעם. תמשיכו להיות קהל טוב ונאמן ואני אוהב את כולכם, ובסוף ניקח אליפות".

שגיא אוזאנה, בן ה-12, אשר נמצא בשלוחת לכיש, אמר: "בקבוצה של הוואטסאפ של ההורים הודיעו לנו, וכשאבא שלי סיפר את זה היה לי חיוך ענק. התרגשתי שאני יכול לבוא למשחק ולעלות עם השחקנים. אחר כך דיברנו על זה באימון, והגיע גם נציג מבית"ר, שקוראים לו סמי מלכה, לראות את השחקנים. שמחנו שאנחנו יכולים לבוא ולהיכנס ולהביא את הכדורים ולעלות עם השחקנים, וכולם התרגשו ורצו לבוא למשחק.

הגעתי לאצטדיון וסידרו אותנו להיות עם השחקנים. אני הייתי עם תמיר עדי. ראו אותי בטלוויזיה, ראיתי את כל המגרש והקהל, ואת כל המצלמות שמכוונות עליך. התרגשתי, ואז ירדנו לטריבונות. מחצית שנייה גם הבאתי כדורים וכולם קיבלו חוויה מושלמת. אני אוהד את בית"ר, ישבתי מאחורי השוער וקפצנו והשתוללנו וראינו את ניצן חוגג. אני מאחל להם שימשיכו לשחק טוב".

ילדי השלוחות של ביתר