עוזרים לבית החולים קפלן: "אפשרות להנחתת מספר מכונות הנשמה תוך שבוע"

בית החולים קפלן
12 אפריל 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המרכז הרפואי שנמצא ברחובות סובל מקשיים, מצא מכונות הנשמה ופונה לציבור: "יחידת המונשמים חייבת לגדול, יש לנו זמן מוגבל להשיג אותן". איך אתם יכולים לעזור? כל הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

אחת הזכויות הגדולות שניתנה לנו בתור מועדון כדורגל משפיע ומעורב בקהילה, היא לתת במה לפעמים לגופים אשר זקוקים לעזרה. הפעם אנו נותנים את הבמה לבית החולים "קפלן", אשר עובדיו נמצאים מאז תחילת הקורונה במשמרות מטורפות, ומנסים לעזור לכמה שיותר אנשים, גם בצורה שוטפת וגם על מנת לעזור במלחמה בנגיף.

"אנו צריכים סיוע דחוף ברכישה מכונות הנשמה לטובת יחידת המונשמים לאור מורכבות החולים והסיכון שלהם אנחנו נאלצים להרחיב את יחידת ההנשמה מתשע מיטות ל-18 לפחות", סיפרו לנו בבית החולים. "כספי התרומות (מוכרות במס) יוקדשו לרכישה מיידית של מכונות ההנשמה". יש לציין כי לבית החולים קפלן אין את הסיוע מצד התורמים הגדולים והחברות שהתגייסו לסיוע לבתי החולים הגדולים במרכז הארץ, והוא נמצא באזור השפלה.

"הצלחנו ליצור קשר עם חברה שיכולה לספק לנו תוך שבוע את המכונות ושינחתו בבית החולים קפלן – אבל בלי הסיוע הכספי ההזדמנות הזאת תחמוק מאיתנו. החברה שאיתה יצרנו קשר ושמעה את מצוקתנו תורמים לנו את המשלוח מסין לבית החולים קפלן, אבל אנחנו חייבים לרכוש אותם בהקדם. עלות מכונה אחת בודדת הוא 38,000$ כאשר הצורך הקריטי הוא בתשע מכונות הנשמה – כל המכונות בבית החולים בשימוש".

לתרומה ניתן ללחוץ כאן. ניתן גם להעביר תרומה לחשבון של עמותת ידידי המרכז הרפואי קפלן, חשבון מספר 77132/59 המנוהל בבנק לאומי ברחובות (מספר הסניף – 930).

יאללה בית"ר, למען הקהילה!