איתמר ניצן: "מצליחים יחד, נכשלים יחד. אנחנו אותה קבוצה שהיינו"

איתמר ניצן
2 ספטמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
שוער בית"ר "מילניום" ירושלים התייחס להפסד מול רעננה: "יש לנו עוד מספיק מטרות העונה". ברמה האישית הוסיף: "לשחק בבית"ר מבחינתי זה כמו לשחק בנבחרת ישראל"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "מילניום" ירושלים אמנם הפסידה אמש 2:1 להפועל רעננה, אבל בין האכזבה לתסכול, אפשר היה לראות עד כמה חדר ההלבשה של בית"ר מגובש בעונה הנוכחית. לאחר ששהו זמן רב בחדר ההלבשה ועיכלו את ההפסד, התייצב שוער הקבוצה, איתמר ניצן, לראיונות לכלי התקשורת השונים עם מסר ברור – מאוכזבים, אבל ממשיכים הלאה.

"לא עמדנו במשימה שלנו היום, זה הדבר היחיד שניקח מהמשחק הזה", פתח ניצן והוסיף: "זה אתגר אחד בעונה ארוכה. צריך להרים את הראש ולהמשיך הלאה. ההגנה שלנו היא קבוצתית, אנחנו לא מתחלקים לשתי קבוצות, כשאנחנו נכשלים הגנתית, אנחנו נכשלים ביחד, וכשמצליחים בהתקפה, מצליחים ביחד".

עשית תדריך במחצית לשחקנים, מה אמרת?
"ניאלץ להתמודד עם הרבה משברים העונה, לצערי הוא הגיע מוקדם מהרגיל. אנחנו קבוצה טובה ונצטרך לדעת לעבוד על זה. אנחנו לא מתייחסים לרף הציפיות כי המטרה שלנו כשחקנים מקצוענים היא להתייחס מטרה מטרה. נכשלנו במטרה שלנו היום, אבל יש עוד שלושים ומשהו כאלה, ואנחנו ממשיכים הלאה. הצלחנו בגביע הטוטו, וקבוצות הגיעו מוכנות".

"יש לנו דרך מסוימת ונלך בה לאורך כל העונה. אנחנו לא קבוצה כבויה. הגענו להמון מצבים, ואם היינו כובשים אז הכל היה נראה אחרת. אני חושב שאנחנו אותה קבוצה שהיינו". על אי זימונו לנבחרת אמר: "אני מתרכז בבית"ר ירושלים, מבחינתי לשחק בבית"ר ירושלים זה כמו לשחק בנבחרת ישראל. אני אגיע לנבחרת דרך בית"ר ירושלים. יש לנו משחק נגד הפועל חיפה, ואנחנו נתעסק רק בזה. תכננו לעבוד קשה בפגרה בין אם ניצחון או הפסד, וזה מה שנעשה".

אמש התייחס יו"ר הקבוצה, אלי אוחנה להפסד ואמר: "״נראינו רע הערב. אין תירוצים. לא מדובר על שחקן זה או אחר אלא כקבוצה. כמועדון, כהנהלה וכאוהדים אנחנו מצפים ליותר. אבל אל תיפול רוחכם. אנחנו בית״ר. לא מורידים את הראש. הייתי שמח שהמשחק הבא היה משוחק כבר בשבוע הבא".

"נלמד מהשגיאות, נתקן ונחזור ראויים יותר להצגה שנתתם (גם) הערב ביציעים. אנחנו רק במחזור שני, לא מפחדים מדרך ארוכה. התמיכה שלכם חשובה לקבוצה. חשובה למועדון. מאחל לכולם חודש טוב ורק בשורות טובות. יאללה בית״ר."

לסיכום המשחק המלא