קצת אחרת: איתמר ניצן בדרך להיות אבא

איתמר ניצן במשחק נגד הפועל כפר סבא
3 נובמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
השוער שלנו התראיין לאתר הרשמי וענה על שאלות פחות בנאליות. על הקהל: "אני מרחף איתו". על השוערים האחרים: "לא מרגיש בטוח במקום שלי". ועל האבהות המתקרבת: "ניצור מגן חדש לבית"ר". צפו
כותב: מערכת האתר

איתמר ניצן כבר מזמן בית"ריסט. אחד השחקנים הכי יציבים בקבוצה, שהפך להיות סמל עבור האוהדים של הקרבה ונחישות, שומר על רשת נקיה כבר ארבעה משחקים ברציפות (חמסה, חמסה, חמסה), ועושה זאת כשהוא בכל משחק גם מציל את הקבוצה מספיגה ומפעיל בצורה נכונה את ההגנה.

אז אחרי נתניה, נס ציונה, בני יהודה וכפר סבא, התפנה השוער לדבר איתנו, בריאיון לאתר הרשמי של בית"ר. אז יצאנו מהשאלות הרגילות של העיתונאים ושאלנו קצת מנקודת המבט שלנו. צפו בשוער שלנו מתייחס למגוון נושאים, והכי חשוב – עם חיוך על הפנים.

https://vimeo.com/370633947

תאר לי את דקה 86, שלום שם את הגול הזה
"גול שלום טיפוסי, מי שרואה את האימונים יודע שזה לא במקרי, זה היה לידת עכוז המשחק הזה".

טדי התפוצץ היום
"כל מה שקדם לגול הזה היה כמו בילד אפ מסוים לשער הזה, זאת היתה חוויה מאוד מרגשת, אחת הסיבות שאנחנו באים לכאן זה לשמח את הקהל הזה".

אנחנו במסלול טוב, הוא בריא מתחילת העונה, אבל מסלול טוב. אתם מרגישים את זה ביניכם?
"אנחנו כל הזמן מדברים על זה, חשוב לנו לצבור מומנטום מהשלושה משחקים האחרונים, ולכפר על תחילת העונה בליגה. ללא ספק עובדים פה. יש פה דרך, ולא מתרגשים. אנחנו במומנטום ממש ממש טוב, הרגליים תמיד על הקרקע בכל מה שקורה במועדון, זה מורגש אצלנו השחקנים".

קח אותי לאימוני השוערים שלכם: אתה, דלויה, רוי ששון, שעובדים עם משה. אתם ביחד מההתחלה ועד הסוף
"יש אוירה ממש טובה. יש תחרות בינינו, הם לא פראיירים באימונים, ואני לא מרגיש בטוח במקום שלי בכל יום. הם העתיד של המועדון הזה, עם המון פוטנציאל, דלויה הראה כבר מה הוא יכול ורוי עוד יראה בעתיד. אני נהנה לעבוד איתם".

מה יש לך להגיד לקהל שלנו
"הקהל הכי טוב בארץ, כל משחק מחדש אני מרגיש את זה. חוויתי המון עליות וירידות פה, עכשיו אני חווה צמרת טיפה. זה משהו שאני לא יכול לתאר. אני מרחף מבחינתי".

בישרת לנו השבוע שאתה הולך להיות אבא
"כן, אשתי בהיריון, אנחנו מחכים לילד ראשון, שלי ושלה. אני מתרגש. אולי ניצור לעצמנו מגן לבית"ר ירושלים".