קריאף ו״הלמטה״: צפו בריאיון הקורע אחרי רעננה

אופיר קריאף
26 דצמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
לקחנו את אופיר לריאיון אחרי המשחק. גדי שלומי ושלום לא ממש עזרו לו לסיים כמו שצריך
כותב: מערכת האתר

לאחר שפתח בגביע המדינה ונכנס כמחליף אמש (רביעי), התראיין אופיר קריאף לעיתונאים בסיום המשחק וסיפר על האווירה בחדר ההלבשה, הציפייה מהמשך העונה והחברויות המיוחדות שנוצרו בחדר ההלבשה:

על המשחק מול יריבה מתחתית הטבלה אמר קריאף: "לא חושב שהמשחק הלך לנו בקלות. היה מורכב בצורה שהוא התפתח, אבל הכי חשוב זה שניצחנו, לקחנו את הנקודות ועשינו את העבודה".

https://vimeo.com/381489315

"אנחנו בדרך טובה. הפער מהמקום הראשון הוא עוד גדול, אבל אם נמשיך ככה אז אנחנו בדרך הנכונה. קורה פה משהו מאוד מאוד טוב עם בסיס חזק. חדר ההלבשה הוא מהטובים שהייתי בהם. אנחנו בדרך הנכונה".

אופיר גם סיפר על חבורת "הלמטה" (שכוללת אותו, את שלומי אזולאי, גדי קינדה ושלום אדרי): "מעבר לחיבור מטורף שנהיה בחדר ההלבשה, אנחנו 4 חבר׳ה שהם כמו משפחה. אנחנו מבלים המון ביחד, אם זה בחדר ההלבשה אם זה מחוץ לחדר ההלבשה. בכדורגל קשה להשיג חברים אבל פה זה חברים לכל החיים"

לגבי פתיחת העונה הקשה של הקבוצה: "כן ברור שזה לא מה שפיללנו ולא מה שהתכוננו אבל גם 10 משחקים לא ספגנו, זה נתון מטורף. הקבוצה מתייצבת, עובדים איתנו בצורה מאוד חזקה. לא לספוג 10 משחקים זה משהו מאוד טוב. אנחנו רק רוצים להמשיך ככה, עכשיו אנחנו לא מסתכלים על אליפות. מה שיוסי ורוני בנו זה חדר ההלבשה הכי טוב שהייתי בו, אני 20 שנה במועדון ולא הייתי בחדר הלבשה כזה בחיים".

"הייתי בחוץ 3 חודשים בגלל פציעה אז פספסתי את כל הסיבוב הראשון, חזרתי לפני 3 משחקים. פתחתי בגביע המדינה. חוזר לאט לכושר, צריך לשמור על הרגל, סומך על רוני ויוסי שמחזירים אותי כמו שצריך".

עדיין לא שריינתם לעצמכם חולצה של גדי קינדה? רוכשים עכשיו חולצה מודפסת ומקבלים אותה עם חתימה, עלינו. (עד סוף חנוכה).
לא מספיק? בכל רכישה מעל 200₪ תקבלו כוס בית״רית במתנה ואולי גם תזכו במנוי לעונה הבאה ובפרסים נוספים.
לחנות הרשמית לחצו כאן.