איינבינדר: "חשוב לנו לתת תשומת לב לשחקנים הזרים בתקופה הזאת"

23 מרץ 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מספר 9 שלנו התראיין אמש ואמר: "הדבר הראשון שעשינו היה שהבנו את המצב, אנחנו באים לקראת המועדון, המועדון הוא חלק מאיתנו"
כותב: מערכת האתר

בצל משבר הקורונה שנמשך, קשר הקבוצה, דן איינבינדר התראיין אמש (ראשון) לערוץ הספורט ודיבר על התחושות במשבר, הגעגועים לכדורגל ועל העתיד.

"אני חושב שבתקופה הזאת כולנו מנסים, משתדלים להיות יצירתיים ולשמור על הכושר הגופני. אנחנו בקשר רציף עם המאמן כושר והצוות המקצועי. מקבלים תכניות על בסיס יומי ושבועי, זה לא תחליף הולם וראוי אבל אנחנו מנסים לעשות את המקסימום.

אני חייב לומר, אמנם אנחנו בסוג של פגרה מהאימונים ולא מגיעים למתחם, אבל צוות המדיה של המועדון עובד 24 שעות, כדי לשמור קשר עם האוהדים ולעלות את המודעות של כולם בנושא הנגיף ולהישמע להוראות".

איך אתם השחקנים מרגישים לגבי הקיצוץ בשכר?

"אני חושב שאנחנו היינו הראשונים כמועדון ושחקנים שהודיעו לנו על הקיצוץ. הוזמנו לפגישה, הקפטנים של הקבוצה עם הצוות הניהולי של המועדון, הייתה פגישה מאוד טובה ונעימה. אני חייב לומר שאפילו קצת התרגשתי מההיענות של השחקנים. אנחנו היינו הראשונים להבין את המצב והסיטואציה, היה קטע מרגש שכולנו הבנו את הסיטואציה, כולנו הראינו אנושיות. אנחנו יודעים שהמועדון נפגע ומשה חוגג נפגע. זאת לא הייתה החלטה קלה לקבל. אנחנו באים לקראת המועדון, המועדון הוא חלק מאיתנו. רק עכשיו אנחנו מבינים כמה המועדון זה הבית שלנו. אנחנו נמצאים שם כל יום, הרבה שעות ביממה וזה חסר לנו מאוד. אני מקווה שהדברים יסתדרו במועדון, בכדורגל ובמדינה".

דן איינבינדר

כמה הלחיץ אתכם ששמעתם שהבעלים של המועדון נושא את נגיף הקורונה?

"זה מפתיע כשזה בנאדם שהוא קרוב אלינו. אני שלחתי אתמול למשה הודעה מכל השחקנים, אנחנו רוצים לדעת ששלומו טוב ומקווים שהוא יחזור לקו הבריאות. אני באמת מקווה שיהיו בשורות טובות בהמשך".

אתה מוכן לתסריט שיהיה אפשר לחזור לשחק כדורגל בלי קהל?

"השבוע הזה מראה כמה אנחנו נוטים לעיתים לזלזל ולהעביר ביקורת על הכדורגל שלנו ורק עכשיו אנשים מבינים כמה הוא מרכזי וחסר במדינה. אנחנו רוצים לשחק עם אצטדיונים מלאים, אין תחושה טובה יותר לשחק בטדי מלא. אבל אם משרד הבריאות יקל בהנחיות ונוכל לשחק ולשמח אנשים שיושבים בבית, אני חושב שזו אופציה חיובית ואסור לפסול אותה".

דן איינבינדר

המלצות לסדרה טובה?

"היה נחמד לראות משחק עבר ששיחקתי בו. בתקופה הזו אנחנו נתקלים בתמונות, אירועים ומשחקים מהעבר, נחמד להיזכר בזה".

רגע השיא מבחינתך בעונה הזאת, שתיקח אתך קדימה?

"הקבוצה נבנתה מחדש. העונה הזו מוכיחה שדברים מתנהלים טוב במועדון. צוות המדיה, תשתית הניהול, הקשר עם הקהל וגם היכולת המקצועית. יוסי בניון ורוני לוי עשו עבודה נפלאה, אולי פספסנו קצת במהלך העונה ויש לנו עוד לאן להשתפר. אבל יש כאן סגל שחקנים טוב וצוות מקצועי מצוין ומעל כולם הצוות הניהולי.

חשוב לי להגיד ולהעביר מסר לכל הקבוצות, השחקנים הזרים שאולי מרגישים קצת מבודדים, קצת פחות נוח להם עם הסיטואציה. אנחנו מאוד עוזרים להם במועדון, אנחנו השחקנים נותנים להם תשומת לב ובודקים מה הם צריכים ובמה אנחנו יכולים לעזור להם".

 

ליווי גארסיה ודן איינבינדר